Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok megfelelö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok megfelelö partnert magamhoz? Hol lehet ismerkedni 40 körül normális embereknek normális nökkel?

Figyelt kérdés
Sok nö az anyagit nézi meg a lehuzást.... van még mit lehuzni de nekem ebböl már elegem van. Van a világon olyan nö aki nem ezt teszi és nézi? És hol lehet megtalálni? Ennyi csak a kérdésem!
2019. aug. 5. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem sok ilyen van. Egy nő egy 40 es pasinál egzisztencíát, márkás autót,lakást keres.
2019. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Ha 40 év körüli pasi vagy, megfelelő egzisztenciával, életszemlélettel, legalább közepes külsővel, és hasonló nőt keresel, hidd el, nagyon sokan vágynak ilyen társra!


Én is ebbe a korosztályba tartozó nő vagyok.Eszembe se jutott senkit lehúzni hiszen nekem is van otthonom, autóm, megtakarításom és munkám. Van gyerekem, élnek a szüleim,vannak barátaim, tehát nem arra kerestem társat,hogy eltartson.


Bárhol találhatsz megfelelő társat, akár netes ismerkedéssel is. Én abban hiszek,hogy ismerős, munkatárs által közvetítve van a legnagyobb esély erre, hiszen szinte mindenki környezetében vannak egyedülállók.És így legalább nem nulláról indul az ismerkedés, aki összehoz Benneteket ismer mindkettőtöket.

2019. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, hol találjátok ezeket a lehúzós nőket, de sem engem sem a barátnőimet nem tartotta el senki, de még csak egy kólára sem hivattuk meg magunkat sosem. Mondjuk nálam elvi kérdés, alapból büszkeségem sem engedte volna, inkább a fordítottja volt igaz.
2019. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Hát figyelj, én negyvenes nő vagyok, de én pl. nem ismerkednék veled, ha ennyire előítéletes vagy a nőkkel szemben.

Ha olyan nőkkel hozott eddig össze a sors, akiknél "lehúzást" tapasztaltál, akkor tedd fel magadnak a kérdést, hogy vajon miért őket vonzod? Lehet, hogy a kezdeti időszakban le akarod nyűgözni őket és kicsit túltolod, aztán számukra természetessé válik, hogy mindent megkapnak, neked pedig kényelmetlen, hogy elvárássá válik? Vagy olyan nőket választasz, akik... hogy is mondjam... szóval elég költségigényesek? (Tudod, plasztikai műtétek, minden héten fodrász, kozmetikus, műköröm... ezt azért lehet látni első ránézésre...) Ismerkedéskor tisztázod, hogy miből élnek?

Millióféle módja van, hogy elkerült ezt a réteget... vagy az is lehet, hogy te azt is lehúzásnak érzed, ami nem az, tehát pl. hogy a randin költeni kell - a saját részedet állni, és neked már ez is pénzszórásnak számít, otthon szeretnél dögleni randizás címén. Mert ilyennel is találkoztam már. Nem tudom, nálad mi a helyzet, a kérdésedből nem derül ki.

2019. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a baj veled van! Engem sosem erdekelt kinek milyen az anyagi háttere, maximum olyan szinten, ha 40 felett semmit nem tud felmutatni az is mutathat valamit problémát. Na de lehúzni csak azt lehet aki hagyja! Ha úgy ismerkedsz, hogy rögtön megvásárolod a nőket akkor ne csodálkozz!

Van aki úgy tud pasi lenni, és ha a nők engedik hogy az legyen, akkor pedig panaszkodnak hogy lehúzzák őket.

A hiba biztos, hogy benned van! Biztosan van olyan nő akinek szempont az anyagi háttér de azt 5 perc alatt ki lehet szűrni!

Miert adsz ha nem érzed a kapcsolatban az egyensúlyt?

2019. aug. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!