Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem úgy hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy ha próbálok nyitni lányok felé (hogy legalább eggyel sikerüljön valami) valamiért nem működik? 24/F

Figyelt kérdés

Hiába flörtölgetek poénkodok hogy jobb kedvre derítsek egyes lányt vagy annak érdekében hogy valami összejöjjön (alkalmi kaland, kapcsolat) valamiért taszítom őket !!


Nem.vagyok vonzó?

Nem vagyok elég jó?

Bennem van a hiba?


Azt hozzá teszem még nem volt egyáltalán semmilyen közelebbi kapcsolatom még egy lánnyal se ! Ez miatt is próbálkozok


2020. nov. 26. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel semmit nem tudok rólad és azt se tudom, hogy hogyan nézel ki, így a választ is elég nehéz lenne megmondani. Bármelyik lehet. Azért erre a poénkodásra kíváncsi lennék, mert simán lehet, hogy azzal van a baj.
2020. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez mind igaz és jogos !!

Poénkodásrol meg annyit hogy igazából csak a messengeren szoktam egy két lány ismerősöm történeteihez írni poénos megjegyzéseket amik nem bunkó stilusúak !!! Inkább flörtölgetés félék azok a megjegyzések !!

semmi extra !! Tetszik nekik mert pozitiv visszajelzést kapok ! Vagy csak szimplán nem akarnak megbántani és inkább igy reagálják le !! De ez még mindig rosszabb (ha igy van) mintha elküldenének a halál fas@ába! Mert ez már hitegetés hogy azt hiszem hogy ez nekik bejön közbe meg egyáltalán nem !! Ha ez tényleg igy van akkor nagy gáz van teso !!


Tudnák még írni sok mindent hogy miért érzek kudarcot a nők miatt...

2020. nov. 26. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudnál írni konkrét példát, hogy miket szoktál írni, mi számít neked poénkodós flörtölésnek? Ha csak olyat kell elképzelni, hogy viccelődős stílusban megdicséred, hogy jól néz ki vagy ilyesmi és ő ezt megköszöni, attól még nem jelenti azt, hogy az ismerkedésre is nyitott lenne, de nem is hitegetés, csak egy normális emberi reakció. Ettől ez még nem lesz kudarc.

(amúgy ne használj ennyi felkiálójelet, hosszútávon zavaró lehet a másiknak)

2020. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!