Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi hogy gondolhatja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi hogy gondolhatja hogy főzéssel fog levenni egy nőt a lábáról?

Figyelt kérdés

Nyilván ez lehet jó pont együttélés során amikor már tart a kapcsolat.


De hogy képzelheti komolyan azt hogy attól majd ledobja a csaj a bugyit mert ő felhívta magához és kaját főzött?


Próbálom meggyőzni a srácot mert haverom hogy legyen szerintem inkább olyan hagyományosabb pasi randizáskor de nem hallgat rám.



2020. nov. 26. 23:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
64%
Nincs baj a főzéssel,de ez,hogy begerjed tőle a csaj,valóban gáz.
2020. nov. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szó szoros értelmében begerjedni...

De én világ életemben vágytam egy olyan pasira aki szeret és tud is főzni. Én is szeretek és tudok is, de néha olyan jó lenne, csak leülni... És megenni. Vagy együtt főzni.

Szóval, ha az akivel randizok rittyentene nekem valami finomat, el lennék olvadva.

2020. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Hát engem biztosan levenne vele a lábamról.

Nyilván nem "azonnal eldobom a bugyim" értelemben, de biztos, hogy rengeteg plusz pontot jelent

2020. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy főzöl valamit egy csajnak, biztos, hogy nem fogja rögtön hanyatdobni magát.


A képlet másik oldala viszont az, hogy ha egy nő feljön a lakásodra, vacsorázni, akkor az már jelent valami féle vonzalmat.

És ha ott vagytok ketten, isztok egy pohár bort, főzöl, közben beszélgettek, akkor ez meg tudja teremteni azt a hangulatot, hogy a végén közelebb kerüljetek.

2020. nov. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

14 +1


Plusz egy jó megetetett csajnak sokkal jobb a kedve

2020. nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
57%

Ó én már azzal levettem a lábáról nem egy csajt, hogy csak megemlítettem, hogy mit főztem. Vagy így hetykén elköszönéskor odavetettem, hogy ,,rendben, beszélünk majd, most megyek, hazaérek, főzök/sütök .....-t [valami jó kaja], mert már elfogyott, amit a legutóbb csináltam".

Csak néznek és csodálkoznak. Persze, jó értelemben.

Vagy, amikor Tinderezgettem, leírtam, hogy ,,most megyek, főzök ...-t, mert nincs kajám" - mindjárt nagyobb lett az érdeklődés.


Higgyétek el, mai világban egy főzni tudó férfira igenis nedvesednek a рinák!

Már a nők közül is egyre kevesebben főznek és oké, hogy a nagy szakácsok régen is, meg most is férfiak, de az átlag férfinak kiesik a kezéből a fakanál.

2020. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Te pasi vagy. Nem hiszem el, hogy egy no ilyet irjon.



Vagy te is olyan vagy, akinek semmi nem jo.


Jobb lenne ha kocsmazna es reszegen vegzalna, az olyan ferfias?


Orulj annak, hogy kepes ellatni magat es nem valami fagyasztott kajat sut...

2020. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Higgyétek el, mai világban egy főzni tudó férfira igenis [...]"


Főleg, ha valammi izgalmasat tudsz főzni, ami látványos is, színes, illatos.


Ha az ember csak lesüt egy darab oldalast, annak nem lesz ugyanaz a hatása, mint amikor 3-4 féle zöldséget csinálok, mellé hús, vagy valami izgalmas, egzotikus kaja.


Igeni, ezektől könnyen megéhezik a hölgy mindenféle szempontból.


(de továbbra is tartom, ha nem vagy a csajnak szimpatikus, fel sem fog jönni csak azért, mert főzöl, ez azért nem az első lépés szerintem)

2020. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

# 17


Persze hogy pasi vagyok. Állítottam valahol hogy nő lennék???

2020. nov. 27. 11:05
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
de legalább lebuktatott Sherlock :D
2020. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!