Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem fáraszt le, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem fáraszt le, amikor a nők elvárják, hogy mindig mindent én csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen totál kifáraszt szellemileg, amikor a nők elvárják, hogy a kezdeményezést 100%-ban én csináljam.

Itt most nem arról van szó, hogy a kezdőlépést megteszem meg ilyesmik, azzal nyilván semmi gond nincs. Arról beszélek, amikor elvárják, hogy az ismerkedés teljes folyamatában kizárólag én csináljak mindent.

Ez alatt azt értem, hogy beszélek hozzájuk teljesen értelmesen és barátságosan, de ők max félóránként nyögnek ki egy-két szavat, de azt is csak harapófogóval tudom kihúzni belőlük. Elvárják, hogy mindent én csináljak. Vagy amikor el akarom hívni őket valahova, akkor hiába kérdezem meg tőlük, hogy milyen helyeket szeretnek jobban szeretik-e ezt vagy azt stb. mert a válasz folyton olyasmi, hogy "Nem tudom, mindegy, döntsd el te". Sokszor úgy érzem, hogy nincs is önálló döntésük vagy véleményük, hanem csak mindig hagyják magukat akármit teszek velük. Ez irtó fárasztó.

Pl ha valami zavarja is akkor sem szólna, hanem inkább hallgat és szenved, csak nehogy kelljen bármit is csinálni (pl kinyitni a száját). Vagy ha van valamilyen vágyuk, kívánságuk amit ezerszer elmondtam, hogy készségesen teljesítek, inkább meghalnának csak nehogy kimondják.

Ilyenkor mindig azt érzem mintha igazából csak az apukájuk lennék, amikor a kisiskolás öcsémmel megyek valahova vagy beszélgetek vele, neki is több interakciója van velem, mint sok mai nőnek.


Bár lehet az is gond, hogy csak 23 éves vagyok és 30 alatt többnyire még ilyen szégyenlős zárkózottak a nők. De a 30 felettiek, akik asszertívebbek meg amúgy sem ismerkednének velem szóval ez off...


Ti hogyan látjátok?



2020. nov. 27. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Sztem csak szerencsétlenül válogattál, mert a legtöbb nőismerősöm nem ilyen passzív azért.

Egyedül azt látom a leírtakból valós jelenségnek, hogyha megkérdezed, hogy hova menjetek, a kapcsolat elején passzívak... az meg sok esetben azért van, mert félnek, hogy el lesznek könyvelve követelőző, aranyásó golddigger p...nak, ha egy olyan kedvencüket mondják, ami mondjuk egy picit drágább.

2020. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán érdekled őket. Ez az oka.
2020. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

És ők azt mondják, hogy veled akarnak lenni, és így nem tesznek semmit? Mert úgy tűnik, mintha nem érdekelnéd őket, és te erőlteted, ők meg nem várnak el semmit. De ha jelzik is, hogy akarnak téged, azt is azért, hogy kiszolgáld őket. Nem tudom, miért pazarolsz arra energiát aki nem válaszol normálisan.


Sose kommunikálok olyan emberrel, aki nem nyitott.

2020. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Te miert ott probalkozol, ahol harapofogozni kell? Neked abban mi a jo? Lapozz.
2020. nov. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Én azzal a sráccal, akivel komfortosan érzem magam, azzal rengeteget beszélek, és nem órák múlva válaszolok, ha találkozón vagyok akkor én is kérdezek, mesélek érdeklődök, ha pedig randi helyszínt kell kitalálnom, akkor tudok ajánlani én is helyeket.


Azzal vagyok olyan, amit leírtál, aki semmit nem mozgat meg bennem.

2020. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Férfiként írom: Hahó, ember! Ha valaki félóránként egy szavas válaszokat ír, azt nem érdekled. Te is akkor válaszolgatnál csak így, ha tojnál a másikra. Elvileg egy felnőtt férfi vagy. Essen már le a kommunikációból, hogy mennyire érdekled vagy sem a másikat.
2020. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen jól írjak a korábbiak. Azért ilyenek veled az adott nők, mert kényszer nekik a tarsasagod. Csak valamiért nem merik a szemedbe mondani.
2020. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szimplán nem érdekled őket, de azért egy-két tali erejéig adnak esélyt, hátha mégis érdekesebbnek bizonyulsz. De szégyenlősnek kategorizálni az összes huszonéves nőt azért elég fatális tévkövetkeztetés.
2020. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem ha valaki többszöri találkozás után is csak nyögve nyelősen válaszol, az nem nagyon érdeklődik irántad, csak úgy elvan.
2020. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogy nem passzívak! Kezdeményezz mindenben. Te menj oda, te találj ki okot, majd témákat. Aztán te kezdeményezd hogy hova menjetek, te menj el érte, majd te dolgod lesz az első csók is. Aztán az első szexet is te erőltesd, mint onnantól kezdve minden mást is. Aztán az összes témában bármikor a fejedhez vághatják az elutasítást, mert az ugye természetes. Mármint hogy a férfi törje magát, a nő meg elutasítja.
2020. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!