Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem gondoljátok, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoljátok, hogy rengeteg természetes és okos nőnek, azért nincs önbizalma az ismerkedéshez, mert ezt a rengeteg agyon műtött műanyag buta libát agyon magasztalják a neten?

Figyelt kérdés
Szerintem jól fel van borulva minden manapság ismerkedés terén....

2020. nov. 27. 14:39
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
86%
Én egy olyan okos nőt sem ismerek, akinek az instagramos kirakatvilág miatt komplexusai lennének. Szerintem az okos nem itt kezdődik, mert az okos képes önismeretre, önreflexióra, érti a világ működését és tudja, hogy ez az egész kirakatvilág semmit se ér.
2020. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Pedig szinte mindenkinek vannak, rengetegen érzik magukat csúnyának vagy magányosnak a közösségi oldalak miatt
2020. nov. 27. 14:51
 3/46 anonim ***** válasza:
44%
De igen így van.
2020. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
90%
A környezetemben szerencsére nem, el tudnak vonatkoztatni attól, amit a neten látnak. Mondjuk az én korosztályom nem ezen nőtt fel, mi már felnőtten kaptuk ezeket az arcunkba, a fiatalabbaknak akik ebben az illúzióban nőnek fel valószínűleg nehezebb ezt feldolgozni. Viszont az önbizalmat minden korban lehet tanulni és építeni, szóval ha valaki ezzel küzd akkor dönthet úgy is, hogy tesz ellene.
2020. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
72%
Egy természetes és okos nőnek nem kell férfi egy idő után, rájön, hogy nélkülük mennyivel könnyebb.
2020. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
94%

Egy természetes és okos nőnek van önbizalma. Egy természetes és okos nő nem másokhoz, legfőképp nem ismeretlen, neten lévő emberekhez hasonlítgatja magát.

Azért az nice, hogy eddig a férfiak voltak mindenért okolva, de már páran a nőkre is rátoltok mindent.

2020. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

4: szerintem kb. az 1992 után született emberekkel b*szott ki elég rendesen ez a Facebook kamuvilág, ask.fm meg a hasonló beteg dolgok

Persze volt régen MSN, myvip, iWiW, de az valahogy más volt

Lehet, hogy akik most születnek azoknak könnyebb dolga van, mint nekünk

Én 1997-ben születtem, elég komoly vízválasztó volt a kamaszkorunkban, egyik évben még beszélgettünk az udvaron, másik évben már mindenki a telefonját nyomkodta az osztályteremben

2020. nov. 27. 15:01
 8/46 A kérdező kommentje:
5: hát azért az ember társas lény 🙂
2020. nov. 27. 15:02
 9/46 A kérdező kommentje:
6: nem idegenekről volt szó, hanem az "ismerőseikről"
2020. nov. 27. 15:04
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

8:

De csak amíg meg nem házasodik és nem ugrál körülötte 2-3 gyerek :D utána visszasírja a jó kis csendes napokat.

2020. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!