Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak a férfiak lenézve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a férfiak lenézve, ha egyedülállók a nők pedig körülugrálva?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt érzem, hogy le vannak nézve az egyedülálló férfiak. Ezzel szemben az egyedülálló nőket körül ugrálják, meg már szinte sajnálják őket, hogy egyedül vannak. Férfiaknál nincs ilyen, csak a lenézés és szánakozás van.


Ó persze akinek már felesége van meg párja, arra rögtön buknak a nők meg szóba állnak vele. Mint ha ez valami érettségi bizonyítvány lenne, hogy ha van valakinek barátnője akkor biztos normális is.


Valaki magyarázza el ezt.


2020. nov. 28. 20:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
mert az egyedülálló nőket meg akarják farkalni, a férfiakat meg nem
2020. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Kik ugrálják körül az egyedülálló nőket?
2020. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

így van ahogy első mondja!

Őket sok férfi akarja, a férfiakat viszont annál kevesebb nő :)

2020. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, mert eddig az összes párom egyedülálló volt, mikor megismerkedtem vele. Tehát szerinted a nők csak a foglalt pasikkal állnak szóba? Gábor összejön az első barátnőjével 18 évesen, és onnantól évente 4-5 új nője lesz? Béla meg, akinek 18 évesen nem lett barátnője, ő örökre egyedül marad?
2020. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
:/
2020. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom de én a társkeresőn meg úgy alapból az online ismerkedésnél ezt vettem észre. Lehet élőben máshogyan van ott nincs az emberre rá írva, hogy egyedülálló.


Ez a kb akkor vagy férfi ha van jó autód, jó nőd, sok pénzed, jó munkád. Ennyire le van sarkosítva

2020. nov. 28. 20:42
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
mert el van cseszve a társadalom
2020. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Én pont fordítva vettem észre. Az egyedülálló nő a szerencsétlen vénlány, az egyedülálló férfi meg kalandor.
2020. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondjuk egy szingli ismerősömet sem nézik le és körbe sem ugrálja őket senki. :D

Nem értem ezeket a kérdéseket, némelyik ember valami másik bolygón él? :D

2020. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem más bolygón él, hanem másik korosztályhoz tartozik.
2020. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!