Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem kitöltött adatlapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem kitöltött adatlapos lányok a társkeresőkön szexpartnert keresnek vagy ekkora az egójuk, hogy nekik még ezt sem kell?

Figyelt kérdés

Mert érthető az, hogy társkeresőn rengeteg nőt betalálnak mindenféle ajánlattal, így próbálják diszkréten kezelni a dolgot, amennyire csak lehet, tehát nem fogják nyíltan kiírni.


De ezt hogyan lehet eldönteni férfiként, ha rajtad van az első üzenet terhe?



2020. nov. 29. 14:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az igen. Hát, így mondjuk én sem válaszolnék. A szex nem az első 10 körös téma, amit megvitatnék mondjuk.. az ilyeneket bunkónak tartom és nem is válaszolok.

Egyébként nem sok értelme van kitölteni (nekem volt) mert 10-ből 9 hapsi úgyis a képekre reagál amúgy. Szóval megértem azt, aki nem ír semmit..

2020. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vagy kamuprofil, vagy nettó igénytelenség, nulla energiabelefeccölés (ez nemcsak női profilokra jellemző, egy csomó férfiprofil is ilyen), vagy tényleg a 100%ig érzelemmentes dugás miatt.
márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!