Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha össze szerenék jönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha össze szerenék jönni egy lánnyal, de ha még eléggé az elején vagyok, akkor milyen ajándékokat érdemes neki adni? Drágábbat vagy inkább sok kisebb apróságot?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy jobb lenne ha mondjuk vennék neki egy nyakláncot vagy karkötőt, vagy jobb ötlet venni pár szál virágot, egy kisebb bombomt, csokit, vagy valami apróságot?


Nem karácsonyra vagy szülinapra lenni, csak úgy, mert kedvelem és nagyon tetszik.


Egyáltalán számít a lányoknak, hogy milyen értékben kapnak valamit, vagy inkább legyen sok kisebb apróság (mondjuk pár naponta, vagy hetente egy kisebb apróság)?



2020. nov. 29. 21:37
A kérdező szavazást indított:
1-2 komolyabb drágább ajándék lenne a nyerő.
Jobb hetente 1x-2x valami apróság.
Mindegy, azt szeretik a lányok ha figyelmes vagy és adsz nekik valamit.
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem adtál meg szóbajöhető válaszlehetőséget.
2020. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Semmit! Én még első randira sem nagyon viszek semmit, ha van 2. randi, akkor oda már viszek virágot.
2020. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen válaszlehetőségeket szeretnél? Nem igazán értelek, ne haragudj.
2020. nov. 29. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Az első pár (mondjuk első három) randin semmit ne vigyél, mert akkor még bizonytalan az egész és könnyen szülhet kínos szituációt, pláne, ha drágább ajándékról van szó.

Nekem ajándék terén mindig is az számított, hogy mennyire személyes, az már kit érdekel, hogy 1.000 vagy 100.000 forintból hozta ki.

A figyelmesség lesz a dolog kulcsa. Az első három randinkon semmi nem volt, a negyedikre autósmoziba mentünk és hozott egy doboz After Eight-tet, mert még az első randinkon megjegyeztem, hogy az a kedvencem, amikor szóba jött. Én már el is felejtettem, hogy elmondtam neki, de nagyon jólesett, hogy ő emlékezett rá. Nekem ez sokkal jobban esett, mint egy nyaklánc (bár az is lehet nagyon szép ajándék).

23/L

2020. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit ne vigyél, max annyit, hogy veszel neki vmi édességet amit szeret.
2020. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!