Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen külsejű csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen külsejű csúnya férfinek mit tanácsolnátok, hogyan tehetne még azért, hogy legyen párja?

Figyelt kérdés

Nem kövér, nem ápolatlan, nem torzszülött.


[link]



2020. dec. 1. 16:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Gyenge troll.
2020. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A nagy átlagba belefér ez a pasi. Angliában egy férfi sem szebb.
2020. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Akkor felfedem a kérdés okát: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


A válaszok közül mindenki lefikázta az adott srácot, egyesek undorítónak tartják, de még a legjobb pont sem volt magasabb 6/10-től, de még ez a válaszoló is a másikat választotta.


Talán ez segít megérteni, hogy sokan miért adják fel az életet passzívan. Mert a legnagyobb erőfeszítéssel is csak ilyen "angliai átlag" szintre hozod fel magad. Akkor meg kár a gőzért.

2020. dec. 2. 11:30
 24/29 anonim ***** válasza:
Tenyleg beledolhetnel a kardodba, semmi eselyed, add fel. Kit erdekel egy anonim oldalon, hogy kit hogyan pontoznak? A vilagfajdalmat te generalod magadnak, masokat hidegen hagy.
2020. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
#24: Alapból úgy jutottam el erre az anonim oldalra, hogy sehol nem volt sikerem, sem az életben, sem társkeresőn és kerestem a választ a miértre.
2020. dec. 2. 11:54
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy nézel ki, mint ez a srác, akkor nem hinném, hogy a külsővel van a gond. Nekem 8-9/10 simán (akkor lenne 9, ha nem borotválná magát, de ez már részletkérdés). Szerintem sok női kommentelő játssza az eszét, még ha annyira nem is az esetük ez a srác, akkor is az, hogy undorító, meg 6/10 az erős túlzás, ide jönnek kiengedni a fáradt gőzt. Az ismerőseim nagy részének esélye nem lenne ilyen pasira, nem jut ilyesmi, hanem inkább gömbfejű, pocakos, kopaszodó, átlagos, vagy ha nem is, akkor sokkal kellemetlenebb arcú. Persze, nem mindre igaz ez, de a több 100 ismerősöm közül a többségre mindenképp.
2020. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Akkor mivel van baj, ha élőben nem adnak jeleket a nők, ha olyan szituációba kerülünk, hogy próbálok kezdeményezni, akkor lekoptatnak valamivel (van barátjuk/szexkapcsolatuk/cicájuk), azt nem mondják, hogy csúnya vagyok így konkrétan, olyat kaptam sokszor, hogy a kreolosabb pasik az eseteik, esetleg a hosszúhajú rockerek (tehát olyat mond, amilyen nem tudnék lenni).


Ha társkeresőn sem húz senki jobbra?


Mindezt úgy, hogy vannak fiúbarátaim és látom a saját szememmel, amikor egy jobb pasival sétálunk sokszor a nők kezdeményeznek nála. Egy nyár alatt simán olyan 10-15-20 alkalommal is A NYÍLT UTCÁN. Útbaigazítástól a bulizós helyek keresésén át bármi ártatlan, csak lehet olvasni a nonverbális kommunikációból, hogy annyira vár csillogó szemekkel, másodperceket, hogy haverom lépjen valamit.


Vagy egy szórakozóhelyen, ő odatáncikál a csaj mögé, átkarolja hátulról, csaj felnéz és táncolnak tovább, én ugyanezt csinálom, már nézi merre menekülhet és kihátrál a szituációból.


Tinderen nekik heti 20-30-40 match is összejön, nekem semmi. Egyik hozzám hasonlóan "jó pasi" kollégámnak Tinder Gold előfizetéssel is csak kamu chatbotok.

2020. dec. 2. 12:24
 28/29 anonim ***** válasza:
Valaszokat kaptal, belso szemelyisegfejlesztes a kulso tultolasa helyett. De az meg derogal. Azok a valaszok nem tetszenek. Mit csinaljunk egy olyan kerdezovel, akinek nem felelnek meg a valaszok?
2020. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Megvan az a mondás, hogy fogj egy brit pasit, fesd feketére a haját, és TÁDÁ, szexisten? :D Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch.

Viccet félretéve, egy kellemes, humoros, nyitott személyiség, és simán olyan csajok hullanak az ilyen pasik ölébe, amilyet csak akarnak. Szóval nem a külsőben keresném a sikertelenség okát.

2020. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!