Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srac aki megkerdezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac aki megkerdezte hogy leszek e a baratnoje,nem tudom mit csinaljak. Nagyon normalis,kedves,aranyos,de kinezetileg nem tetszik Ti voltatok mar igy? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 11:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Mivel ezen kérdése alapján sehogy sem tippelném többnek 14-nél, inkább hagyd még legózni.
2020. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%

en is igy szoktam csajozni: odamegyek random sunakhoz, es megkerdezem mindtol lesz-e a baratnom, eddig csak 1x sikerult:)


ha nem tetszik, megis mi a nathas takonyert jarnal vele?

2020. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó. mert normális és adna neki egy esélyt. Normális ember így csinálja. Mivel a nőknek csak a pasik 20%a tetszik, így engedniük kell, mert vén macskásnőként halnak meg, ha nem engednek a 20%-os határukból (ez a 20% ez tudományosan bizonyított).
2020. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Hat en ugyan ferfi vagyok, de akarhanyszor az volt, hogy egy norol mar elso pillanatban tudtam, hogy nem az igazi, annak mind rossz vege lett.
2020. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
#3as a férfiaknak meg a nők 20 százaléka tetszik csak, az insta influenszerek például. És mivel ilyen nőt csak kis százalékuk kaphat de nem adnak lentebb az igenyeikbol, így itt sirankoznak hogy a nők nem adnak nekik esélyt.
2020. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%

#3as a férfiaknak meg a nők 20 százaléka tetszik csak, az insta influenszerek például.


Ez hazugság. Erről nincs tanulmány, de a nőkről s a 20%-ról egyetemi tanulmányok vannak, nézd meg. Azért is hazugság, mert a férfiak szinte bármilyen elfogadható nőre ráírnak, bepróbálkoznak náluk. Nők meg csak a jópasinak írnak vissza.

2020. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
#6 Szerintem nekem meg a nok 20%-a sem jon be, meg dugasra sem. De ettol meg teny, hogy a nok valogatosabbak, mint a ferifak.
2020. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
5%

kinézetileg? Lehet baromi jó a lelke, együtt lennétek évekig és szeretni is tudnád, de ezen vagy leakadva?


Hány éves vagy? 13?

2020. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Remélem nem vagytok többek 14-nél, mert hát...haggyuk.

Egyébként senki ne jöjjön össze olyannal, aki nem tetszik neki külsőre!

Magaddal szemben, és a másikkal szemben is tiszteletlenség.

2020. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

#6os szerinted nem gáz ha mindenkire rairsz akinek lyuk van a lába között?


Amúgy meg arról amit én írtam gyakorikerdesek tanulmány van. 🤣

2020. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!