Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srac aki megkerdezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac aki megkerdezte hogy leszek e a baratnoje,nem tudom mit csinaljak. Nagyon normalis,kedves,aranyos,de kinezetileg nem tetszik Ti voltatok mar igy? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 11:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Na most hol vannak a megmondóemberek?


Akik szerint a lányokat csak a belső érdekli, nézhetsz ki akárhogy.


Sehol, mert ők maguk is tudják h hazugság, és a külső fontosabb nekik mint a belső. Csak akkor veszik elő ezt a belső a fontos dolgot a nők, ha meg kell nyugtatni a pasit, mert öngyi akar lenni (ez a kegyes hazugság).

2020. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
4 esnek igaza van.ha az van benned hogy ebből se lesz semmi akkor hagyd.én férfiként jártam meg de nőként is ugyanaz.
2020. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"kinézetileg? Lehet baromi jó a lelke, együtt lennétek évekig és szeretni is tudnád, de ezen vagy leakadva?


Hány éves vagy? 13?" képzeld el te barom miért kéne összejönni neked nem tetszővel? miért lennél ettől 13 éves?pont attól leszel 13 hogy bárkivel összejössz ha belsőre jó.

2020. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!