Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csalódás. Úgy érzem soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódás. Úgy érzem soha nem fogok már tudni szeretni. Törődjek bele?

Figyelt kérdés
Kirakott a párom, aki őszintén azt hittem hogy szeret, és vele láttam a jövőmet. Ráadásul nem is igazán jogos indokkal. Nem tudok megbízni senkiben, és ha nekiállok ismerkedni egyből megszólal a vészcsengő. És senki nem pont olyan mint ő. Imádtam azt amilyen. Egyik pillanatról a másikra 180 fokos változást tett. Hónapok teltek el de semmi sem változott, de ezt már aznap láttam hogy így lesz. Elszállt a jövőképem, a saját család gondolata és az, hogy valaha bárkiben megbízhatnék. Akit azt hittem hogy szeret ma már az se érdekli hogy élek-e. Tudom hogy egyedül is jól el lehet lenne, és jól el is vagyok, de ahogy megy az idő már más dolgok a fontosak. Az őszinte szeretet a gyermeteg szerelem helyett, és az hogy számíthat a másikra akár egy életen át. Ez az ami kiveszett a mai felfogásból. :(

2020. dec. 2. 21:16
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ja és igen, úgy már őt sem tudnám újra szeretni mint előtte. Amit velem tett talán megbocsathatatlan (utcára rakott este azzal az indokkal, hogy nem illünk össze). De talán ha valakire akkor rá még vágyok, vagyis a régi énjére. Valamig tennem kéne mert begolyózok így. Küldjem el durván a pictsába, egy végleg lezárhassam magamba, további véletlen esélyt se adva?
2020. dec. 2. 21:21
 2/27 A kérdező kommentje:
Mocskosul gyűlölöm és szeretem is egyszerre.
2020. dec. 2. 21:23
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Írd le amit neki mondanál, mindent, amit érzel, akár trágár szavakkal, de ne küldd el neki. A hatás ugyanaz lesz, egy picit megkönnyebbülsz, de megmarad a méltóságod.

Fogadd el, hogy ő sajnos ennyit tudott adni, lépj tovább és azon legyél minden erőddel, hogy elfelejted. Ha idővel tudsz nyitni, akkor ne belőle ítéld meg az adott embert. Hidd el, fogsz tudni újra szeretni, csak kell egy kis idő, míg érzelmileg eltávolodsz és helyrejössz.

2020. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Srác vagy lány?
2020. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Fiú
2020. dec. 2. 22:32
 6/27 A kérdező kommentje:
Sok sok hónap eltelt, de ha szeretni akkor csak őt, akár hogy is elbánt velem.
2020. dec. 2. 22:32
 7/27 anonim ***** válasza:
Hidd el! Én is voltam már hasonló helyzetben. Kell egy kis idő, aztán elmúlik!
2020. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Több év? Félév nem volt elég..
2020. dec. 2. 22:38
 9/27 A kérdező kommentje:
Minden nap fáj azóta. A tökéletes lány volt, aki egyszer csak megszűnt létezni, és megszűnt a régi személyisége.
2020. dec. 2. 22:39
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

Én is így vagyok vele kedves kérdező,csak én a női fel vagyok. Nekem is több hónap eltelt már,de meg mindig hiányzik. Talán idővel majd elmúlik. Az a vicces,hogy rengeteg mindent csinalok,hogy ne legyen idom gondolkozni,de az üres órákban mindig eszembe jut. :D 22nő

Most már eljutottam arra a pontra,hogy tudom,jó társa lennék egy olyan férfinak,aki megérdemli,nem velem van a baj,hanem sok fiatal mai eletfelfogasaval...ez a “ki kell élni magunkat” duma jön mindenhonnan,aztán lehet erre fogni,ha valaki nem akarja lekötni magát ...

2020. dec. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!