Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet olvasni rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet olvasni rengeteg társkeresős profilban, főleg nőknél, hogy "olyan párt keresek, aki még tud szeretni"? Ennyire eltűnt ez az emberekből?

Figyelt kérdés
A szeretet képessége ennyire kiveszett volna? Mit gondoltok, mi lehet ennek a hátterében?

2018. aug. 11. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen.
2018. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Konkrétan egy szexkellék vagyok sok férfi szemében.
2018. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem, csak sima picsogás.
2018. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csak a nem megfelelő emberekre találtak rá. Nem hiszem hogy kihalt volna, vagyis mindenkiben ott van csak van akinek nem ugyan azt jelenti a szó vagy esetleg nem vágyik rá, fél kötődni de szerintem az ember úgyis érzi hogy mikor megtalálja a megfelelőt akkor akaratlanul is szeretni fogja,szerelmes lesz és kötődni fog, de ezt az ember megérzi.
2018. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Az van a hatterben, h ez ilyen facebook bolcsesseg szintu kozhely. Ez a profil tulajdonosarol arulkodik leginkabb.
2018. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Na ja.

Ezeket kb annyira kell komolyan venni, mint a tini lányokat a "nem tudhatjátok min mentem keresztül" c. slágerrel.

2018. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

Teljesen mindegy,mert a nők meg csak azokat a férfiakat veszik észre,akik jóképűek. Nos ők bizony több nőt is tarthatnak,mert megtehetik,és van kereslet rájuk,tehát miért maradnának egynél? Na ők azok,akik kihasználják a nőket,akár csak szexre is.


Jómagam,aki meg nem született jóképűnek,átlagos kinézetre,emberszámba nem vesznek a nők,mintha nem is léteznék. Pedig én úgy érzem,tudnék szeretni,és megbecsülni egy nőt,és törődni vele.

Csak hiába,mert nem születtem jóképűnek,így már szóba sem állnak velem konkrétan...

Maximum kinevetnek,és odébb állnak.

27/F

2018. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Mert valószínű az életben nem szerette őket senki, olyan borzalmas személyiséggel rendelkeznek.

Csak hát ugye őszerintük az emberekből tűnt el a szeretet, és nem velük van a probléma.

2018. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%

8-assal egyetértek.

Az ilyen kibírhatatlan emberek ráadásul azzal mossák az agyuk, hogy semmi esetre se változzanak a legkevésbé sem

2018. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
A nőknél azért olvasol ilyet, mert ők általában csak azokat a férfiakat tartják elég jónak magukhoz, akiktől legfeljebb szexet remélhetnek. A saját szintjükön lévő férfiakat, akik ott sorakoznak fel értük, egyszerűen selejtnek tekintik.
2018. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!