Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik elmondásuk szerint csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elmondásuk szerint csak a csúnya, kövér nőknek jönnek be azok egytől-egyig trollkodnak vagy valami párhuzamos univerzumban élnek?

Figyelt kérdés

IT területen dolgozom rendszergazdaként és technikusként így sokszor van rengeteg szabadidőm, amit a hozzám hasonlóan szerencsétlen kollégákkal néha trollkodással ütünk el.


Rengeteget teszteltük a társkeresőket (néha viccelődünk, hogy a hozzánk hasonlók miatt vezettek be egyre több faktoros authentikációt, mert a társkeresők adminjai nem tűrik a konkurenciát, kamuprofilokat csak ők gyárthatnak és csak olyan célból, amivel előfizetésre sarkallják a szerencsétlen embereket).


Az eredmény egytől-egyig az volt, hogy a nem túl kamunak tűnő jópasis stock fotók kapták a legtöbb matchet és a legpozitívabb visszajelzéseket, több alkalommal nők írtak ránk ismerkedni.


Viszont! Ami minket is meglepett, hogy a legtöbb esetben ha nem is topmodell, de csinos, normális kinézetű nők. A vékonytól a nőiesen teltig, de semmiképp sem csak egy típus, hanem vegyesen és semmiképp a legigénytelenebb, legcsúnyább.


Sőt, összességében pont az előnytelenebb külsejű vagy a társkeresésben hátrányban lévő nők a legsértődékenyebbek, így még ha néha akad is 1-2 a nagy számok törvénye alapján, azért biztosan nem ők vannak többségben.



2020. dec. 3. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és mi a kérdés?
2020. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Mi ez az értelmetlen kérdés?

Azt írod csináltál kamuprofilt JÓPASI képeivel.

Lett sok match, nők is írtak.

Ezen mi a meglepő?

Csinálj már egy profilt valami jellegtelen külsejű, 10/5-ös pali képeivel, meglátjuk milyen sikered lesz.

2020. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sokféle képpel teszteltük, azt írtam, hogy kizárólag a jópasis képekre írtak a lányok. Vagyis, ahol a NŐK KEZDEMÉNYEZTEK.


De volt olyan is, hogy ilyen Schmuck Andorhoz hasonló ember ilyen falusi kandallós régiesen berendezett nappaliban. Ott több hét után voltak matchek, de ott se kizárólag kövér nők. Sőt!


Számszerűleg és százalékosan is a kigyúrt pasis képeknél volt mindig a legtöbb túlsúlyos nő.

2020. dec. 3. 12:21
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
A kérdés az, hogy a kövér nők mire gerjednek?
2020. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Szia mi is ezt csináltuk pár ismerősömmel még vagy 15 éve kezdtük.

Az összes társkeresőn fenn voltunk meg sem tudom számolni milyen profilokkal, mennyi lány volt meg.

Lényeg, mi a pénzt hoztuk ki mindig értékmérő eszköznek.

Vállalkozó vagyok, ismerőseim is azok, ha kiraktunk egy medencés vagy ferraris képet, olyan volt mint mikor a piranhák közé bedobsz egy véres húst.

Ráharaptak és nem is engedtek.

Az egyik műsorban Kabát Peti mondta mennyi nővel volt, az nekem már megvolt 10 éve ezelőtt.

38F

2020. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5: Igaz, én néhány éve próbálkoztam a pénzt/vagyont is tesztelni, de akkor már azt tapasztaltam, hogy valóban a medencés, Ferraris szint az, ahol már akadnak nők, akik nyomulnak.


Sima budapesti lakhatásra hetek alatt csak olyan nők jelentkeztek, mint több gyerekes cigánylány vagy aki annyira buta amatőr prosti, hogy még titkolni se tudta volna, hogy az és azért kellene neki az ingyen lakás, hogy kuncsaftokat hordhasson fel.


Úgyhogy vagyonban szintén kell az az áttörési pont, amivel benne vagy látványosan a felső körökben. És ha ezt nem hitelekből vagy túlhajszolt munkatempóval éred el, hanem lazán, halál nyugodtan, mint egy nagypályás, az az igazi. Én a pénzt sosem úgy mértem, hogy ez a kocsi 30 millió, az a telefon 500 ezer, hanem hogy mennyit kell dolgoznom azért, hogy az meglegyen. Ezért volt mindig pénzem, de sosem voltak kiemelkedő státusszimbólumaim.


Tehát a nők itt sem azt nézik, hogy tőlük te mennyivel magasabb szinten vagy és nekik mekkora hatalmas ugródeszka lenne az ingyen budapesti lakhatás. És ez szerintem azért van, mert a férfiak elinflálják ezeket a dolgokat, mert sokkal több ember biztosít ingyen lakhatást nőknek egy szimpla pesti panelben, mint amennyi a medencés luxusvillás feelinget meg tudná adni nekik.


Bármelyik nő tud olyan férfit szerezni, akinek van valami jobb kocsija, de Ferrariban azért kevesen ültek.


Úgyhogy számukra vagyon tekintetében nagyon magasan van az érték, így én nem mernék ebben a sportágban versenyezni, pedig KSH szerint benne vagyok a legfelső decilisben (csak nem a tetején, hanem az alján).

2020. dec. 3. 13:06
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Szoval ahhoz, hogy jo csajod legyen, stock fotohoz illo ferfimodell-kinezet kell, es/vagy medence es Ferrari.


En is ezt vettem eszre.



36F incel

2020. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7


Ha nem is modell, de azért egy elfogadhatóan jó külső kell.

Persze itt a gyk-n megmondják, hogy a szép csajok összejönnek akármilyen szutyok csávóval, csak jó legyen a személyisége.

Valóság persze más, leginkább jóképű srácokkal vannak.

2020. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Vagy mondjuk kérdező van olyan aki tényleg azoknak jön be.ha pl 10/1 es vagy kicsit jobb.Miért kéne elvitatni hogy van ilyen is aki csak ronda nőnek jön be legyen az kövér vagy nem kövér?szerintem te provokálsz direkt
2020. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9: Mert genetikailag nem úgy van felépítve az ember, hogy aki az adott kor szerint ronda, annak hirtelen lejjebb csúszik a léc és szexinek találja Torrentét vagy Molnár Krisztiánt is, nem csak Brad Pittet.


Maximum tudatosan rakja lejjebb a lécet. De ahol a tudat és a racionalitás belép a játékba, ott legtöbbször nem a csúnyának tartott nőknek viszket a puncija, hanem a kiöregedő cicababák (akiknek a külsejükön kívül semmijük nincs) jönnek rá, hogy faszkörhintából nem lehet megélni.

2020. dec. 3. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!