Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik elmondásuk szerint csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elmondásuk szerint csak a csúnya, kövér nőknek jönnek be azok egytől-egyig trollkodnak vagy valami párhuzamos univerzumban élnek?

Figyelt kérdés

IT területen dolgozom rendszergazdaként és technikusként így sokszor van rengeteg szabadidőm, amit a hozzám hasonlóan szerencsétlen kollégákkal néha trollkodással ütünk el.


Rengeteget teszteltük a társkeresőket (néha viccelődünk, hogy a hozzánk hasonlók miatt vezettek be egyre több faktoros authentikációt, mert a társkeresők adminjai nem tűrik a konkurenciát, kamuprofilokat csak ők gyárthatnak és csak olyan célból, amivel előfizetésre sarkallják a szerencsétlen embereket).


Az eredmény egytől-egyig az volt, hogy a nem túl kamunak tűnő jópasis stock fotók kapták a legtöbb matchet és a legpozitívabb visszajelzéseket, több alkalommal nők írtak ránk ismerkedni.


Viszont! Ami minket is meglepett, hogy a legtöbb esetben ha nem is topmodell, de csinos, normális kinézetű nők. A vékonytól a nőiesen teltig, de semmiképp sem csak egy típus, hanem vegyesen és semmiképp a legigénytelenebb, legcsúnyább.


Sőt, összességében pont az előnytelenebb külsejű vagy a társkeresésben hátrányban lévő nők a legsértődékenyebbek, így még ha néha akad is 1-2 a nagy számok törvénye alapján, azért biztosan nem ők vannak többségben.



2020. dec. 3. 12:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én húszonéves (később korai 30as) férfiként a valós profilommal voltam fent. 178cm/80kg, edzőterembe jártam hobbi szinten 10-12 évet, de nem voltam egy szteroid Pista. Sima "átlag" hapsi voltam. Évek alatt volt vagy 6 olyan, hogy "valakinek tetszel", abból legalább 4 100kg feletti, fogatlan, igénytelen stb. nő, sőt akadt külföldi is. Szóval szerintem az van, hogy az előnytelenebb külsejű nők mindenkit lájkolnak, és nem konkrétan rád nyomulnak, hanem mindenkire, hogy a nagy számok alapján megnézzék ki az aki viszonozza.
2020. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!