Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfikat miért csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfikat miért csak a külső érdekli?

Figyelt kérdés
Most jöhettek azzal, hogy ne általánosítsak, ez akkor is így van, max még saját maguknak sem ismerik be.

2020. dec. 4. 16:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4%
9. Aki akar párt találni, az tesz érte, és talál is. Én is ismerek olyat akinek sose volt, és sosem lesz párja: mert nem is akar. Ennyi. 39 éves egyébként.
2020. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Barnabas333 ***** válasza:
9es nekem van, de férfiaknak nehéz. Olvasd el itt a sok sirámot...
2020. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem nehezebb mint a nőknek. Csak könnyebb hisztériázni. Én pl 24 évesen találtam meg életem párját, 5 évvel az után, hogy elkezdtem a társkeresést. És ismerek férfit aki cirka 1 hónap alatt társat talált amikor elkezdett tenni érte.
2020. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Arra nem gondoltál Kérdező, hogy vannak olyanok, akiknek először a személyisége tetszik meg a másiknak (akinek ez pl.: fel sem tűnik, pedig körülötte legyeskedik elég sűrűn a hapsi), majd nemsokára a külsője is? ja, csak ezt az utóbbit könnyebb észrevenni, így már mehet az általánosítás...
2020. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem csak a külső, de az IS érdekel. Nem leszek olyan emberrel együtt, akinek nem tetszik a külseje. Szerintem ez nyilvánvaló. Van olyan lánybarátom, aki külsőre nem az esetem, de a személyiségét imádom. Nyilván ezért vagyunk csak barátok.
2020. dec. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%
A noket jobban erdekli
2020. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!