Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatna társat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatna társat egy ilyen nő?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, de már tényleg sajnálom szegényt, hogy mennyire szerencsétlen a férfiakkal már jó pár éve, és érdekelne, hogy kívülállók szerint mi lehet esetleg a baj, vagy ki illene hozzá.


28 éves, szép, csinos, sportol, ad magára, nőiesen öltözik. Az Instagramjára sok képet posztol, vannak bikinisek is, de alapvetően nem az a mutogatós lány, tehát nem ribis képekre kell gondolni.

Nagyon okos, jó munkája van, jól keres, vannak ambíciói is. Érdeklik a komolyabb témák is, intelligens, kulturális eseményekre is szeret járni.

Szeret kirándulni, kisebb túrákra menni, futni, rajzolni, olvasni, utazni (különösen tengerpart), étterembe menni, borozni, bulizni is néha, de ettől függetlenül spórol is, mindig tesz félre pénzt, főz magának, akciós dolgokat vásárol.

Sokat találkozik a barátaival, nagyon fontosak neki, a párja mellett sem csökkentené ezeket a programokat.

Van egy kutyusa is, nagy állatbarát.


Ami negatív lehet, hogy dohányzik, és nagyon nehezen alkalmazkodik, elég önző típus. Legyen mindig az, amit ő akar.

Nem túl elfogadó, ha valakinek más a gondolkodása, vagy a szokásai, azt nem tudja kezelni, és megjegyzéseket tesz rá.

Tinderen csak az extra menő fickókat húzza jobbra, de azokat, akiken én mondjuk már képen látom, hogy csak dugni akarnak vagy nagyon felszínesek, nem ad esélyt senki másnak.

Szerintem az sem túl jó, hogy Instagramon eléggé cicababás képet állít be magáról, holott személyiségre nem olyan, ez is megtévesztő lehet.


Tinderen ismerkedik, de egyszerűen katasztrófa fickókba botlik bele mindig, nagyon furcsák, lelkisérültek, hülyítik őt, vagy nem akarnak komolyat.

Az is gyakori, hogy unalmasnak talál valakit, ami érthető is, hiszen ő csomó mindent csinál, nem otthon ül a tv előtt munka után.

Az sem jó nyilván, ha a másik sokkal hátrébb tart az életben, mert előbb-utóbb biztos zavarná a pasit, ha kevesebbet keres, és így a közös döntések, vásárlások is nehézkesek lennének.

Sokat csetelni sem szeret, inkább élőben találkozik, utálja, ha valaki ez az írogatós típus.

Nem akar túl sokat együtt lenni sem, apránként akar haladni, heti 1-2 találkozóval kezdve.


Ti mit gondoltok? Járnátok ilyen nővel, vagy mit ronthat el?


2020. dec. 5. 14:38
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem nem járnék, mivel nem vagyok 10/10es fickó, akit tinderen jobbra húzna.
2020. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Sosem értettem, miért nem lehet egy anonim oldalon "bevallani", hogy igen, rólam van szó. A lábméretét meg a bankszámlaszámát nem tudod véletlenül ennek az "ismerősödnek"?
2020. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Az a baj az "ismerősöddel", hogy egy anonim oldalon is képes hazudni, és kiírni egy kérdést E/3-ban, holott mindenki levágja, hogy a barátnőd és te ugyanaz a személy vagytok.
2020. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

"Ami negatív lehet, hogy dohányzik, és nagyon nehezen alkalmazkodik, elég önző típus. Legyen mindig az, amit ő akar.


Nem túl elfogadó, ha valakinek más a gondolkodása, vagy a szokásai, azt nem tudja kezelni, és megjegyzéseket tesz rá."


Na, a fenti két paragrafust bármilyen mesés közegbe helyezed, teljesen tönkreteszi. Ezért nincs senkije.

2020. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is jó csaj voltam lánykoromban és nem volt szerencsém a pasikkal. 23 évesen volt először barátom.
2020. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

A leírásban a válasz.

Szóval egy arrogáns, beképzelt, gazdag, önelégült nő aki beleköt az élő fába is?

Valószínűleg ezért is csak meghúzni akarják, mert a személyisége miatt nem akar vele senki hosszútávon tervezni. A külső igényeiből adjon le és talán talál egy kevésbé vonzó csávót aki hajlandó cserébe elviselni, hogy döngetheti.

Amúgy érződik, hogy pozitívan szeretted volna bemutatni, de rettentően ellenszenvesnek tűnik már a leírásból is.

32/f

2020. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
"mindig legyen az amit ő akar" hát persze, meseországban. ":)
2020. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Tehat a kulsore gyur, masnak mutatja magat, mint amilyen, kozben meg rugalmatlan, akaratoskodo? Akkor elmondom neked. A kulso kepe es az onertekelese is torzult. Kulso alapjan iteli meg az embereket es azt is tosszul. A belso tulajdonsagok cserebe a leheto legrosszabbak. Egy parkapcsolat hossza 3 dolgon mulik. Azon, hogy a ket fel mekkora turelemmel, kompromisszum kepesseggel es nyitottsaggal fordul a masik fele. Nala ez a nullat verdesi, ha jol ertem. Senki nem akarja az idejet ilyen emberrel huzni. Van akinek 2 percig jo lenne, ahogy leirtad ilyenekbol akadt par. Eloszor rendbe kene raknia magat, ujraertekelni, hogy mi a francot var az elettol, masoktol, onmagatol, es csak utana ismerkednie. Remelem segitettem. Bocs, hogy nem E/3-ba irtam, hogy ezt mondta a haverom.
2020. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Azért ismerem ilyen jól, mert a testvérem. Nekem van barátom.

2020. dec. 5. 15:23
 10/24 anonim ***** válasza:
54%

"Nem túl elfogadó, ha valakinek más a gondolkodása, vagy a szokásai, azt nem tudja kezelni, és megjegyzéseket tesz rá."


Ez ugy általában igaz a nőkre. Főleg azokra akik a "holvannakanormálispasik" kérdést felteszik.

2020. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!