Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék aszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék aszexuális társat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én gyakorin nincs ilyen kategória,pedig sokféle másmilyen van.Külföldi társkeresőn pedig próbáltam,de ott meg alig vannak magyarok vagy,ha vannak,akkor régen léptek.Nagyon szeretnék tàrsat,nem tehetek az aszexualitásról,ahogs pl a melegek sem a melegségről.Mindenkinek joga van ahhoz,hogy társa találjon.Segítsetek légyszi!
2018. szept. 15. 23:00
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*És gyakorin
2018. szept. 15. 23:03
 2/26 A kérdező kommentje:

*léptek fel az oldalra

Bocs,az elírásokért,kicsit fáradt vagyok már. :D

2018. szept. 15. 23:04
 3/26 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2018. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Lány,de nálam mindkét nem közül szóba jöhet valaki,mint társ,ugyanis számomra egy kapcsolat a bizalomról,összetartásról,szeretetről,megértésről szól.Megölelni meg megpuszilni az ember a barátait és rokonait is megszokta,szóval. :)
2018. szept. 15. 23:07
 5/26 anonim ***** válasza:
Én is hiányolom ezt a kategóriát... :(
2018. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Vannak hívő, vallásos embereknek fenntartott társkeresők (Párkatt, Keresztényrandi). Talán ott találsz olyan társat, akinél fontosabb a szeretet, és a bizalom, mint a szex. Ott sem mindenki hívő, bőven vannak olyanok, akik a hívő emberekre jellemző értékrenddel rendelkező személyt szeretnék megtalálni.


Én sem érzek különösebb érdeklődést a szex iránt, viszont gyermeket és családot szeretnék, ezért regisztráltam hasonló oldalak egyikére.

2018. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
8%
Inkább vizsgáltasd ki magad, hogy pszichológiai bajod van vagy testi (hormon) problémád. Nem tehetsz az aszexualitásról, de ez nem is egy létező szexualitás.
2018. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
"számomra egy kapcsolat a bizalomról,összetartásról,szeretetről,megértésről szól" - Vagyis pont mint kb mindenki másnak?
2018. szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%
Miért ne lehetne egyszerre fontos a bizalom, a másik ember lelke és a szex? Én srác vagyok, szerencsére nem vagyok aszex, de soha nem tudnék azért járni valakivel, mert épp kiélném magamat.
2018. szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ne offoljatok légyszi!Köszi!
2018. szept. 16. 00:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!