Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Tényleg túlkínálat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg túlkínálat van jó pasikból?

Figyelt kérdés

Itt a gyakorin is a "mért nem ír vissza a csaj?" jellegű kérdések alatt is állandóan azt lehet olvasni, hogy "csak a pasik legjobb 10%-át viszik a csajok" de a valóéletből is tudnék példákat mondani hogy jó vágású, jó anyagi körülmények közt lévő fiúkkal is 1-2 lány áll le és néha még azok is olyan visszautasítást adnak nekik hogy az már szinte megalázó.


Tudom hogy mivel a társadalmi normák megengedik hogy a lány jóval fiatalabb legyen a pasinál ezáltal valamivel nagyobb felhozatalból tud választani egy lány de ez még akkor is aránytalan.

Esküszöm úgy érzem magam mintha 10-20x-szor annyian lennénk mi férfiak.



2020. dec. 5. 18:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az nem számít, hogy szerinted mi, a lényegen nem változtat. Jó csajozást akkor, hello.
2020. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%

Ez a felső 10%-os duma egyszerűen lehetetlen, szinte senkinek nem lenne családja, kapcsolata, ha ez igaz lenne. Matematikai képtelenség. :D

Ezt lúzerek találták ki önigazolásra. Lám, nincs is velem semmi baj, jó pasi vagyok, éppen csak a felső 10%-ból maradtam le. Ugye mennyivel könnyebb így? :D

2020. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyemen hallottam fiatal lányokat beszélgetni, hárman voltak. Arról volt szó, hogy nem tudnak fiúkkal ismerkedni. Buliban mindenki csak a saját baráti körével van. Ha elmentek hárman, akkor egymással táncoltak, beszélgettek.Most meg ugye ez a covidos időszak! A baráti körükben nem akarnak pasizni. Akkor nem tudják mi a megoldás? A lányok: Kettő 19, egy 20 éves.
2020. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!