Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindneki könnyen tud ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindneki könnyen tud ismerkedni, és boldog kapcsolatban van csak én nem?

Figyelt kérdés
Úgy látom hogy mindenkinek könnyen megy ez az egész, csak nekem. Annyira jó lenne ha már végre nekem is lenne egy aranyos barátnőm.
2020. dec. 5. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
És mit is teszel érte? (Nem, a GYk-n nyafogás nem számít)
2020. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
#1 ez általában nem úgy megy, hogy az ember fogja magát és kiír egy kérdést gyk-ra minden előzmény nélkül. Ez segít valamelyest megválaszolni a kérdésedet?
2020. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
#2 de a legtöbbnél ez így megy. Ha belemész a részletekbe kiderül, hogy 10 év alatt 2 lánynál próbálkozott, online társkereséstől elzárkózik, csak ismerősi körben ismerkedik, és magasan van nála az a bizonyos léc.
2020. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki.

3 evig probaltam ismerkedni mire megismertem a felesegem. A 3 ev alatt kb 20-30 lany koptatott le. Sok idom es penzem ment ra az ismerkedesre es sok csalodas ert. Volt olyan aki elhitette valam hogy erdeklodik irantam, aztan eltunt, volt olyan aki ki akart volna hasznalni, stb.

2020. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Milyen jó hogy itt az okoskodók mennyire tudják ki mennyire tett azért hogy nője legyen.Remelem sok erőszités árán az ilyenek mint az okoskodók nem találnak párt
2020. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

#2: tudod, hogy hány férfi és nő ismerősöm teszi ezt?


Ülnek otthon, sehova nem mozdulnak ki, ha mégis akkor azt 100 százalékosan a komfortzónán belül (ismert hely, ismert társaság, 2 haver/barátnő, már-már zárt alakzatban), reggel munka (szigorúan fülhallgatóval, könyvvel, telefonnal), este haza...


És közben folyamatosan nyafognak, hogy őket senki nem akarja felszedni (csajok), ők senkinek nem kellenek (pasik).


Ha mondod nekik hogy ki kellene mozdulni, emberek közé menni, társaságot gyűjteni, ismerkedni, udvarolni próbálkozni, akkor jönnek a kifogások, mert mindegyikük arra vágyik, hogy megtalálja őt a szerelem, de ezért neki SEMMIT ne kelljen tennie.

2020. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
#6 nekem egyik ismerősöm sem tett semmit a nagy szerelemért, csak úgy jött. Nem, nem voltak sok-sok évig egyedülállóak előtte. Van akinek könnyen megy, van akinek meg nem, vagy sehogy.
2020. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

7: nekem még a legjobb csaj ismerőseim is tettek a normális kapcsolatért (dugni ugye nőként nem nehéz), és a férfiak is.



Ez egy legenda, hogy "csak úgy rámtalált", igen, biztos van ilyen, de a 99%-nak nem így működik. Pedig párja nem csak az 1%-nak van



(én sem vagyok az a férfi, akit meglát egy nő, és rögtön 180-as pulzusa lesz, és azt nézi, hogy hogyan adhatná meg a telefonszámát. Volt, hogy egy éven át randi randi hátán, és még egy második randiért is vért kellett izzadnom.


Levontam a következtetést, hogy valamit rosszul csinálok, változtattam sok mindenen, amin tudtam, például elkezdtem teljesen más helyen keresni párt, mert ahol addig próbáltam az jól láthatóan zsákutca volt. Semmi gond, az ember fejlődik, tanul, újratervez.


És alapjában véve 1-1 nehéz időszakot leszámítva mindig megtaláltam a módját, hogy legyen párom.

2020. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki. Nyilván te is tudod ezt.
2020. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Hagyjuk már ezt a "tenni kell érte!" berögződést! A 7-esnek abszolút igaza van, más sem gebedt bele abba, hogy összejöjjön neki. Többnyire tanulmányaik alatt, munkájuk során, ismerős ismerősén keresztül vagy valami egyszerű véletlennek köszönhetően találtak egymásra. Senki nem izzadt vért, rakta tele a létező összes szabadidejét mindenféle pótcselekvéssel stb. És az is teljesen jogos, hogy mielőtt összekerültek a nekik valóval, nem voltak sok-sok évig egyedül, teljes üresjáratos módon. Én meg lassan a 7. évfordulómat "ünneplem", utána meg a 30. születésnapomat senki által le se sz*rt, bepókhálósodott, b*szatlan apácaként. Ennyit a sok "okosságról". 😒
2020. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!