Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy aki társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy aki társkeresőn keresi a párját az a való életben nem mer ismerkedni?

Figyelt kérdés
És azt is mondják annak szociális baja van?

2020. okt. 11. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem feltétlen.

N

2020. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez hülyeség. Merek élőben ismerkedni, kifejezetten társasági ember vagyok, de akik tetszettek/tetszenek mind kapcsolatban van, abba nem rondítok bele, azóta (thanks covid) meg kevés emberrel ismerkedtem meg. Így olyanokkal is megismerkedhetek akikkel nem hozna amúgy össze az élet.
2020. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Bizonyos életkor után már nehéz új emberekkel megismerkedni.
2020. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is simán merek ismerkedni élőben, sőt...de a netes ismerkedés egy jó lehetőség arra, hogy olyat ismerjek meg akit talán azért nem, mert sosem futnánk össze, hiába egy városban lakunk. Ez pl egy nagy város esetében nem is elképzelhetetlen.
2020. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Imádom az ilyen embereket akik képesek fenomenális elméleteket gyártani.


Azokat pedig még jobban akik mindezeket el is hiszik...


Amúgy pedig van akinek idővel ahogy telnek az évei nem marad más...

2020. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Társkeresőztem két időszakban is és mindkét alkalommal azért léptem le onnan, mert ettől függetlenül lett barátnőm.
2020. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz így. Én jarok online társkeresőn, de azért mert a valósagban nem merek odamenni ismeretlen csajokhoz. Sose mertem. Eddigi barátnőim is baráti társaságból vagy online lettek.


A másik pedig, hogy az én ideálom a nálam fiatalabb lanyok (30 alatt), akiknek sok lennék elsőre korban. Mert sokan ez alapján ítélnek. Neten meg nem röhögnek úgy a képembe.


40F

2020. okt. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem is 100%, de van benne valami. A "nem mer" helyett inkább a "nincs lehetősége" helytálló. Ennek számos oka lehet, sok közülük visszavezethető valamilyen szociális készségekkel kapcsolatos problémára.

Nő vagyok, pici településen élek, állíthatnám én is, hogy simán csak nincs lehetőségem, mert itt tényleg nem nagyon van. A többi nőtársam mégis "elkelt"... Egyértelmű, hogy velem van a baj. Én ezt elismerem. Sokan viszont nem hajlandók még maguknak sem beismerni.

2020. okt. 12. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából a legnagyobb mennyiség (nem mindenki, mielőtt jön a hiszti mert mindenki magára veszi) aki társkeresőkön található az férfiak esetében azokból kerül ki, akik élőben sikertelenek (lásd: 7-es válaszoló is, 40 éves létére még abban a mesében hisz, hogy élőben röhögik ki, holott ha fiatalabbnak néz ki már rég kialakult a szimpátia mire a nő rákérdezne a korára, társkeresőn meg egyből látszik, ha meg kopaszodó, pocakos, őszes tatás kinézetű, akkor élőben és társkeresőn is ugyanolyan ciki, csak utóbbi esetben még pár csaj lescreenshotolja és végigmutogatja az ismerőseinek, hogy "nézzed már milyenek próbálkoznak nálam, atyaég" aztán nem tudja az ember, hogy mit kuncognak össze a háta mögött a villamoson meg miért néznek rá a járókelők egyre furábban.


Nők közül pedig azok, akik szintén élőben mindenkit kiszelektáltak, tehát nagyobb körből szeretnének meríteni akár annak árán is, hogy napi több száz levelük érkezik.


A konklúziót pedig mindenkire rábízom.

2020. okt. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!