Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,férfiak!Mi lehet a baj(velem)?40+-os,formás,feszes,telt nő vagyok.Intelligens,kedves.A közelmúltban volt 2 kapcsolatom.Mindketten szerették a személyiségemet,tetszett nekik a kinézetem,állítólag a szex is jó volt velem.Most mégis egyedül vagyok.

Figyelt kérdés

2020. dec. 6. 00:55
 21/97 anonim ***** válasza:
90%
Te mondtad hogy telt vagy. Nem mindegy mennyire
2020. dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 A kérdező kommentje:

9-es.

Nem vagyok túl kedves.De értem,amit írtál.:)

Megértő,figyelmes,empatikus vagyok.

A BMI nem fontos.

Mindketten a telt nőket szeretik.

Magas a BMI-m.De egészséges vagyok.Szeretek mozogni.Emiatt feszes vagyok.

2020. dec. 6. 09:13
 23/97 anonim ***** válasza:
77%
De akkor nem 95 kilo? Ez fontos am
2020. dec. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 Noren1989 ***** válasza:
84%
Nem lehet, hogy csak khm szexre kellettél nekik?
2020. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem szeretnenek egy dagi novel megjelenni?
2020. dec. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
62%

#20 vagyok.

Kérdező, nem bántásból, de ránézésre egy kövér nő kapásból nem vonzó, mert azt az üzenetet küldi tudat alatt is az agyamnak, hogy igénytelen, zabál, nem érdekli a teste kinézete. Persze lehet betegség és alkati dolog is benne, de sajna így van. Nektek nőknek sem voltam vonzó, amikor jól lakott napközis fejem, testem volt. Lefogytam 15 kgot ez év elején, csak annyit tettem, hogy eldobtam a kenyeret és minden peksutit, sok zöldséget eszek, illetve évek óta csak azt mert vega vagyok. Nincs Cola, csoki, ilyenek. Nincs gyorskaja és társai. Rendszeresen futok, bringázok. Nem tudok mit kezdeniegy kövér, sportolni nem akaró nővel. Csomó ember otthon rohad, ahelyett, hogy kimenne sétálni, ha már futni nem bír. Számomra az ilyenek azt testesítik meg, hogy nincs kitartásuk. Lehet munkára hivatkozni, de én 24 óra szolgálat után is mentem futni este.

2020. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 A kérdező kommentje:

10-es.

Te,kis humoros! De aranyos vagy! :)

2020. dec. 6. 09:19
 28/97 A kérdező kommentje:

20-as.

Nem sértődtem meg.

Ha látnál engem,hamar változtatnál a véleményeden.:)

2020. dec. 6. 09:21
 29/97 A kérdező kommentje:

21-es.

Ez így van!

Az vagyok,de nem szétfolyósan.Sőt!Kifejezetten feszes vagyok.Bármilyen furcsán hangzik,szeretek mozogni.Méghozzá sokat.:)Séta,futás,torna.

2020. dec. 6. 09:23
 30/97 anonim ***** válasza:
10%
Akkor mutass egy fényképet
2020. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!