Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,férfiak!Mi lehet a baj(velem)?40+-os,formás,feszes,telt nő vagyok.Intelligens,kedves.A közelmúltban volt 2 kapcsolatom.Mindketten szerették a személyiségemet,tetszett nekik a kinézetem,állítólag a szex is jó volt velem.Most mégis egyedül vagyok.

Figyelt kérdés

2020. dec. 6. 00:55
 61/97 anonim ***** válasza:
25%
Hmmm, a sereg óta nem kaptam levelet...
2020. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 A kérdező kommentje:

61-es.

Úgy érzem,nem is fogsz.

Én nem bántottalak téged.Te miért teszed?A kérdés csak költői...

2020. dec. 6. 14:58
 63/97 anonim ***** válasza:
81%
Itt nem mindenki ugyanaz...
2020. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszem, hogy ezt 5 mondat alapján bárki reálisan meg tudná mondani! Ahhoz ismerni kellene! Személyesen és sokat beszélgetni!

Azért személyesen mert a levelezés jó dolog, de nem adja vissza a hangsúlyt, nem látom közben a másik arcát és a gesztusait! Pl a hangsúly hiányából nekem már voltak kínos tapasztalataim! F.

2020. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
29%
gondolom az, hogy úgy nézel ki mint egy teleszart búvárruha
2020. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 A kérdező kommentje:

Igen,tudom.

A folyamatosan piszkálódónak írtam.:)

2020. dec. 6. 16:18
 67/97 A kérdező kommentje:

64/66

Abszolút egyetértek veled.Csak hát valahogyan el kell kezdeni.:)

2020. dec. 6. 16:19
 68/97 anonim ***** válasza:
100%

Negyvenes nőként nem könnyű a helyzet!

A korban hozzám illő pasik mind foglaltak, vagy most kezdenek válni - tele problémával és üres zsebekkel.

Ez az a korosztály a nőknél, amikor valóban szinte minden korú pasinak célpontja lehetünk: én is belekaptam a nagyon fiatal és a jóval idősebb korosztályba, és nincs bennem semmi csalódás: a fiataltól nem vártam el, hogy összebútorozzon az "anyjával", és az időstől sem, hogy összeköltözzön a "lányával"... pedig mindegyikkel eszméletlen jól megvagyok, a fiatal adja a mennyiségi, az idős a minőségi szexet!

Nincsenek illúzióim: egyik sem lesz az életem párja, de amíg vannak, addig örülök nekik! Lassan tizedik éve vagyok egyedül, és tudomásul veszem, hogy megint egyedül karácsonyozok - mert a szeretőknek ez a sorsuk...

Régebben engem csaltak ezerrel, most velem csalnak ezerrel... Akkor sem voltam maradéktalanul boldog, és most sem vagyok az - de elfogadom a helyzetemet - meg aztán nem is tehetnék mást.

2020. dec. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 A kérdező kommentje:

68-as.

Nem semmi!Köszönöm a válaszodat!:)

2020. dec. 13. 08:29
 70/97 anonim ***** válasza:
100%
Melyikkel volt jobb a szex?
2020. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!