Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tènyleg annyira kiabrandito,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tènyleg annyira kiabrandito, ha egy 35 eves ferfi egy 15 millios panelban el videken (Miskolc) mert csak erre volt penze? Nem pedig tarsashazban vagy nagy csaladiban. Ez tegnap nyomatekosult bennem, haverok mondták, h panelproli leszek.

Figyelt kérdés
2020. dec. 6. 11:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Emlékszem annó, hogy a főnököm vett a fiainak 2009 ben 1-1 panelt, 1.5 szobásat 8-8 millió ftért egymás mellett. Ugye utána jött a válság, tehát pont jókor. Aztán lakásár robbanás történt, most nemrég adták el azokat 24 millióért, mert jött a baba mindkét testvérnél szinte azonos időben. Plusz babaváró s máris költöztek 42 milliós 2.5 szobásba. De legtöbb más ismerősönél is ez volt, átlag fizetés 2-300 nettó mindkét félnek, de apuka jól menő vállalkozásból alájuk tette a használt vagy új lakást. És 5-8 év alatt ezek ára többszörösége nőtt.
2020. dec. 6. 13:00
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legtöbb ismerősöm, haverom egy pár nm-es városszéli, zártkerti "putrinak" is örülne, nem hogy egy 15 millió lakásnak.

A legtöbb embernek manapság ez is csak egy álom és soha nem fogják tudni megengedni maguknak, reálisan gondolkozva és nem totál eladósodás révén.

2020. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De utolsó. Én is bárhol olvasom a gykn, ha ilyen kérdés van, akkor 10/9 en leírják 30 évesek, h neki bizony szép 2.5-3 szobás családi háza van Pesten is. Most meg itt azt írjátok alé, hogy sokan még ennek is örülnének. Persze lehet teljesen mások írnak most ide, és mások azokhoz. De nagy a kontraszt akkor is.
2020. dec. 6. 13:17
 14/18 A kérdező kommentje:
Én is úgy vettem, hogy volt 8 millióm, egyet pedig kaptam nagyimtól, annyit összegyűjtött nekem (nekem sajnos nincsenek gazdag szüleim, csak édesanyám él már). 6 millió hitel.
2020. dec. 6. 13:19
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Dicsekedni, arc nélkül bárki tud :)

De lehet, azt is oda kellene írniuk, hogy a nagy házat úgy vették, hogy jó családi háttérrel indultak, felvettek valami extra állami támogatást, jó fizetésük van és még ki tudja mi vezetett a kedvező csillagálláshoz.

Az élethez azért szerencse is kell.

Aztán lehet nem is Budapesten van az a ház, hanem "csak" Pest megyében, agglomerációban.


És ha mindenképpen hasonlítgatni akarod magadat valakihez, mondok ellenpéldát: én 35 évesen (pont a 2008-as válság közepén) még (társ)bérletben éltem és adósságban úsztam. Azóta én is beállhatnék a dicsekvők sorába, de nem teszem. És ehhez elég sok minden kellett, mert családi háttér az nem volt. De mivel mindenki máshonnan indul, más utat jár be, nem sok értelme van a hasonlítgatásnak.


Bár nyilván te ismered a miskolci lehetőségeket, azért - egykori szegediként - megjegyzem, hogy Bp-n sokkal több és jobb lehetőség van, mint vidéken.


De továbbra is fenntartom amit az előbb írtam, önálló lakás sehogyan sem ciki.

2020. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Na ez az, saját lakás...sokan csak álmodnak erről. Te meg itt picsogsz.
2020. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%

Válogasd meg a barátaidat,mert tudatlan,nagyképü se..fejek.

Habár madarat tolláról..

2020. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem leszel panelproli, inkább már az vagy. :)) De egyet se búsulj! Az nem jelenti azt, hogy rossz ember lennél. Ugyanolyan vagy, mint a többi lakással rendelkező, és örülj neki, hogy van hol laknod! Nagyon sokan nyögik az albérletüket. :(
2021. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!