Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha barátokat nem tudok találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátokat nem tudok találni akkor barátnőm lesz nekem?

Figyelt kérdés
Nem járok nagyon sehova. Lehet akkora szerencsém hogy neten találjak párt?
2020. dec. 6. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Akkor nem. Elobb szerezz baratokat.
2020. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Nincsenek barátaim, de van bnőm évek óta. Biztos én vagyok a kivétel.
2020. dec. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

1.: Minek a barát a csajozáshoz? Dugják helyetted?


2.: Nem jársz sehová??? AZHOGYAN??? Bolt? Meló? Oskola? Hivatali ügyintézés? Kirándulás? Kutyát xaratni?

2020. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok csajnál ismerkedésnél ha kiderül, hogy nulla barátod van és kb nem jársz sehova se akkor elég erőteljesen hátránnyal indulsz. Ez a tapasztalat sajnos.


Nekem is olyan csajnál volt csak esélyem akinek szintén nincs barátja, otthon ülős.

2020. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hivatali ügyénzétés közbe főlszedem a maszkos lányt aki megijed a füst köhögéstől mert azt hiszi kovi ubi.
2020. dec. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!