Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Templomban lehet ismerkedni?Le...

Templomban lehet ismerkedni?Lehet barátokat,barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hívő, templomban sem nagyon jártam,viszont ismertem régebben egy hívő lányt,kedves, normális volt.Nemcsak miatta jutott eszembe hogy templomba járjak,hanem mert tudom hogy templomba járnak fiatalok is.Lányok,fiúk is vegyesen.És én feltételezem,hogy nyitottak,kedvesek azok a lányok,de fiúk is akik templomba járnak.Tehát szerintetek érdemes lenne templomba járnom?Megismernék új és kedves embereket?Barátokra találnék,barátnőm is lenne?

2020. aug. 26. 09:38
A kérdező szavazást indított:
Templomban lehet ismerkedni,barátokat találni
A templomba nem ismerkedni járnak az emberek,nem jó ötlet ott barátokat keresni.
23 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam,hogyha odamegyek a templomban egy lányhoz,csaknem fog bunkó módon elutasítani.Utcán megtörténhet,de templomban nem hiszem.Feltételezné,én is hívő vagyok és ezzel kapcsolatban akarok vele beszélgetni.
2020. aug. 26. 09:50
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Templomban nem lehet ismerkedni. A plébánia vagy gyülekezet ifjúsági csoportjaiban lehet, de ott alap elvárás, hogy hívő legyél, és ezt nagyon sokáig megjátszani nem lehet.
2020. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van felének valamilyen vallási szakkör fiataloknak, esetleg hittanóra ott esetleg. Templomban nem hinnem, ott mise közben tiszteletlenség még felállni is főleg beszélni, ha vége a misének akkor pedig mindenki megy a maga dolgára.
2020. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább akkor az egyik templomi közösségbe kezdj el járni, ifik közé például, ha van nálatok olyan.
2020. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#2 és az,hogy én bemegyek a templomba,látok egy lányt aki nem a szüleivel,nem a barátjával érkezett és odaülök mellé az nem jó?Persze mise közben nem,de előtte és utána nem beszélgethetek vele?
2020. aug. 26. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőt találni nem fogsz nagyobb eséllyel mint mondjuk a Lidlben.

Az, hogy hívő csak egy tulajdonsága az ezer közül, ez melett lehet, hogy imád bulizni a fiúk idáig vannak érte és sok barátnője van egy lánynak. Aki ugyanugy nem fogja neked megadni a telefonszámát a templomban mint ahogy a villamoson sem tenné meg ugyanezt, ha mégis tetszel neki akkor meg megadná ott is.

Maximum annyi előnnyel indulsz, hogy kevésbé bunkó módon fog elutasítani. De ugye attól meg az elutasítás az elutasítás marad.

2020. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#4 kettes válaszoló írta hogy ott alap elvárás hogy hívő legyek,én meg nem vagyok az.
2020. aug. 26. 09:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És egy hívő lánynak szerinted ezt meddig tudod eljátszani? Miről szeretnél vele beszélgetni egy templomban ha a vallásról nem tudsz?
2020. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 nem a vallásról beszélgetnék vele.Megkérdezném,itt lakik e valahol a környéken,hova jár iskolába,dolgozik e valamit,ilyeneket.A vallás témát kerülném,hogy ne lássa hogy nem értek hozzá.
2020. aug. 26. 10:05
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nyilván akkor tudod meg, hogy lehetséges-e ha megpróbálod.

DE!

Eleve hátrányban indulsz egy szórakozó helyhez képest mivel oda akik lányként egyedül mennek nyitottak az ismerkedésre, ha mindenki nem is de mindig van olyan. A templomba ellenben nem ezért jár senki sem.

+ha engem valaki megszólítana azzal egy templomban, hogy hol dolgozok valószínűleg arrébb ülnek.

2020. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!