Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet azt elfogadni ha...

Hogy lehet azt elfogadni ha nagyon szeretnék normális életet, barátokat, leginkább barátnőt, de nem tudok találni?

Figyelt kérdés
Nincs lehetőségem, nem tudok sehol sem ismerkedni, a barátok hiánya annyira nem zavar, de az hogy nincs barátnőm az nagyon zavar. És szerintem soha nem is lesz, mert nem tudom hogyan kell kapcsolatot kialakítani. De ha sosem lesz párkapcsolatom, akkor nagyon rossz lehet úgy élni, mindig egyedül...23 éves vagyok.
2020. máj. 18. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz ismerkedni?
2020. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Oof ember oof

Rossz a hozzá állásod. Mi az hogy nincs lehetőséged? Talán minden szabadidőd el veszi a munka vagy ilyenek? Aki barátnőt akar az tesz is érte. Nem fog egy lány csak úgy hopp az öledbe hullani.

Van egy csomó randi app. Regisztrálj valahova...

2020. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis pénzed akkor kicsit utazz belföldön,menj el egy kicsit ki kapcsolódni,tó partra stb.. ahol vannak emberek, aztán ha meg tetszik egy lány akkor nagy bátorság majd menj oda hozzá ne gondolkodj semmit csak menj oda.

Ezekután köszönj neki,kérdezd meg tőle hogy van?

Miután el mondta kérdezd meg nem e tud a közelben valami jó éttermet, kajáldát stb..?

Majd kérdezd meg tőle nincs e kedve el kísérni tégedet? Szívesen beszélgetnél vele és meghívnád enni vagy inni.

Ha nem a válasza, esetleg még mondhatd neki hogy itt a telefonszámod ha esetleg majd meg gondolja magát, szép napot kívánsz neki és el köszönsz.

Ha pedig el megy veled légy spontán,ne görcsölj, simán csak beszelges vele úgy mint ha egy közeli rokonod lenne, ezekután majd alakul.

Ha nem akarsz el utazni az sem gond,biztosan van feléd is olyan hely ahol vannak emberek.

Egyszer szerintem én is megpróbálom ezeket a dolgokat csak még javítanom kéne az önbizalmamon, egyébként jó ha vannak azért barátok is, ha sikerül barátokat szerezned akkor biztos lehetsz benne ha nem adod fel lesz kapcsolatod is,egy évvel fiatalabb vagyok de atérzem a helyzetedett.

Sok sikert és kitartás.

2020. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!