Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval van egy elsőéves lány egyetemen, akinek igazán megfogott a kisugárzása, ezért szívesen megismerném.

Mindig is a személyes ismerkedés híve voltam, ezért hozzá is élőben szerettem volna odamenni, de eddig nem volt alkalmam, mivel csak szeptembertől novemberig voltak rendes óráink (abból is csak heti 2), és ebben a 3 hónapban nem adódott megfelelő alkalom, mivel vagy mindig az egyik barátnőjével volt, vagy épp zh-ra tanult óra előtt. Persze lehet mondani, hogy ezek csak kifogások, de én tényleg a tökéletes helyzetet keresném, amikor biztosan nem rontanak az esélyeimen külső tényezők.

Most úgy néz ki, valószínűleg marad az online oktatás még 2. félévben is, viszont szeptemberig azért nem szeretnék várni, ezért arra gondoltam írnék neki neten, mivel nincs más lehetőségem egyelőre. Úgy gondolom, ha írnék neki felismerne, mivel még az "élő" órákon, amikor a tanár párszor felszólított kérdezni valamit, akkor ez a lány hátrafordult és engem nézett, miközben beszéltem.

Szerintetek jó ötlet ez a netes kezdeményezés, illetve ha igen, akkor mivel indítsak? Vagy inkább várják a személyes lehetőségre? Neten még tényleg sohasem kezdeményeztem, ezért tanácstalan vagyok.

Köszönöm, ha elolvastad!

20/F



2020. dec. 6. 18:34
A kérdező szavazást indított:
Kezdeményezzek nála a közeljövőben neten keresztül
Mindenképp személyesen kezdeményezzek, akkor is ha valószínűleg csak szeptemberben lesz alkalmam rá
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát figyi... Pont ilyen cipőben voltam mint te, ráírtam, de nem jött be. Persze ő lehet más, de én ha visszamehetnék az időben akkor várnék a személyesig 😅
2020. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy érdekled a lányt
2020. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár alapból jobb lenne élőben, de szeptemberig ne várj, ha nincs más, akkor inkább kezdeményezz online. Most gondolj bele, te várod az őszt, hogy újra láthasd, erre lehet neki addigra lesz kapcsolata, akkor meg bánhatod, hogy miért nem léptél korábban.
2020. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Naponta kap 5 ismerkedős levelet fb-n.. szóval írj rá minél előbb, vagy szeptemberben azt fogod nézni, ahogy más ölelgeti a szemed láttára
2020. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!