Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan férfiak, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, aki annyira jó megjelenésűek, hogy bármilyen idióta szöveggel bármilyen helyzetben leszólítanak egy nőt, és abból ismerkedést tudnak kezdeményezni? Ha igen, leírva kb hogy nézet ki (magasság, súly, öltözködés, haj, stb. )?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Szia én ilyen vagyok ha gondolod küldök képet. Amúgy 184 cm 88 kg sportolok rendszeresen elegáns stílus rövid barna haj
2016. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Titusztitusz ***** válasza:
75%
Igen...Én ilyen voltam világ életemben, ráadásul a legtöbbször még nemis nekem kellett leszólítanom a hölgyeket, hanem ők szólítottak le engem...
2016. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és akkor hogy nézel ki? :D
2016. ápr. 30. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem bármikor és bárhol, de sokszor volt már rá példa. Hangulatfüggő a dolog, illetve hogy mennyire "rezegtek" éppen egy hullámhosszon az adott nővel, nincs tuti recept, hogy hogyan kell kinézned. Ismerkedtem már úgy is, hogy a 193 centimhez kb. 70 kiló voltam és bénán öltözködtem, nem (csak) ezen múlik a dolog.
2016. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Titusztitusz ***** válasza:
94%
Mármint én hogy nézek ki, kérdező? Hát...187 centi, 115 kiló körüli, vaskos vállu illető vagyok...(Kb. 30 év intenzív testépítés eredménye...)öltözködésem MINDIG konzervatív, és elegáns, főleg olyankor, ha valahol "meg kell jelenni"...Hajam világosbarna, és kb.1-2 centisen kedvelem a legjobban...Szemem kék...Nagyjábol ennyi a lényeg...
2016. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Évikécske te vagy az?
2016. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

amióta az X6osból szállok ki, nincs ilyen gondom. A nők maguktól jönnek oda.


Múltkor is beültem kávézni Bp-en, és 3an jöttek oda mindenféle hülye indokkal. (szép a kocsi, eltévedt, mennyi az idő, stb) Az ember véletlennek gondolná, ha az adott illető nem állna ott bénán, miután választ kapott a kérdésére.

2016. ápr. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!