Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A testnél csakis a hozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testnél csakis a hozott dolgok (csakis az arc) számítanak a nőknek és nem a kemény munkába befektetett erő, hogy egyszer sportos, kigyúrt pasas legyél? Szóval ha nem születsz jóképűnek, akkor minden más csak halottnak a csókkal egyenlő?

Figyelt kérdés

A nők szemében a jó géneket nem egy sportos alkat határozza meg, hanem csak és kizárólag egy arc?


Tehát pl itt van egy jóképű, de pl átlag testű pasas az első képen:


[link]


és itt egy nem annyira jóvágású, de annél inkább keményebb kötésű férfi:


[link]


Akkor törvényszerű h csakis az első választhatják a nők (most nem a mercis, kopasz, pénzesre nyomuló szőke cicababát mondom)?


2020. dec. 7. 15:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
Te még tényleg sosem láttál "csúnya" (kevésbé jóképű) arcú férfit párkapcsolatban?
2020. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
69%

Nekem az első képen lévő férfi jobban tetszik, ugyanis a második képen lévőnek valóban nem jön be az arca, de számomra az ennyire kigyúrt test már inkább taszító.

Erre mondják azt, hogy ízlések és pofonok. Szerintem például ennek a férfinek (Matt Smith) van egy karizmája, de például a nővéremnek egyáltalán nem jön be:

[link]

23/L

2020. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%

Ezek a srácok inkább átlagosak.


A második linken a férfi alkata engem kifejezetten taszít. Nagyon nem jönnek be a szétgyúrt pasik.

2020. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Kar-izmája... bocsi #2, poén volt. 😀
2020. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

4 anonim ***** válasza:

Te még tényleg sosem láttál "csúnya" (kevésbé jóképű) arcú férfit párkapcsolatban


Nem nagyon. Max ha gazdag

2020. dec. 7. 15:52
 6/38 A kérdező kommentje:
Az a baj h nem a kerdesre valaszoltok, hanem a pasikon hajaztok, h mikyenek...
2020. dec. 7. 15:53
 7/38 anonim ***** válasza:
72%

A második képen akit mutattál, tipikusan a "mercis, kopasz, pénzes" archetípusa, legalábbis a fejemben hozzá hasonló kinézetű pasik jelennek meg, amikor akár itt a gyakorin, akár máshol erről van szó. Viccen kívül.


Amúgy az arc jelentősen változik a testalkatoddal együtt is. Nem láttál még előtte-utána fotókat kövér majd lefogyott pasikról? Igenis számít az arc összképében, hogy mennyire vagy túlsúlyos, mennyire táplálkozol egészségesen (az egészségtelen táplálkozás- extra sófogyasztás vizet tart vissza, amitől felpuffad az arcod, de ugyanez igaz pl az alkoholfogyasztásra is, ellenben ha sok vizet iszol és normálisan eszel, akkor szálkásabb lesz az arcod, élesebb arcélekkel), mennyire vagy kipihent, egészséges, férfiként a szőrzet állapota is sokat számít (valakinek jól áll a borosta, valakinek a simára borotvált, másnak a szakáll dobja meg az összképet), és ezek mind-mind változtatható dolgok, ezekért mind tehetsz, hogy jobb legyen a végeredmény. Nyilván hozott anyagból dolgozik mindenki, de ég és föld a különbség, ha a magadhoz képest legjobbat, vs a legrosszabbat hozod. Tapasztalat, csomó pasi átalakulását láttam már, mindkét irányba, és ha valaki megtalálja a saját stílusát, akkor kb kivétel nélkül el tud mindenki érni egy olyan szintet, ami ha nem is lesz egy kimondottan "hűdejópasi", igenis vonzó lesz.


Amúgy igen, valóban az arc többet nyom a latban, mint a sportos kigyúrt test.

2020. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
76%
Mivel velük példálozol...
2020. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
"Csakis" mindkettő számít nekem pl. Nem szeretem a szélsőségeket: túl szép arc, nekem nyálas, túl izmos, nekem ijesztő. Vhol a kettő között legyen mindkettő : viszonylag helyes/szimpatikus arc, viszonylag izmos/jó tartású/felepitesu test.
2020. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
77%
Nincs olyan , hogy a nők, és biztos vagyok benne hogy a második ferfinak is van vagy volt már barátnője felesége stb.
2020. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!