Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30-as férfinál bőven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-as férfinál bőven elegendő ok az örök magányra, ha csak átlagos arcú? Tanult, értelmes, tud is beszélni, nem elhízott, de nincs az arcában semmi, ami megfogjon egy átlag nőt (max egy 100 kilós elhízott nőt, ami meg nem kell annak a pasinak).

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 16:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%

#5 és szerinte az összes átlag nőnek tetszened kellene, mert te is átlagos vagy meg ő is átlagos?


Tényleg nagy baj van a látásvilágoddal.

2020. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%

Én nem tudom ti hol éltek amikor ilyeneket kérdeztek. Mifelénk nem modellek,hanem átlagos férfiak meg nők mászkálnak az utcán kézenfogva ..

De pont te nem kellesz az átlagos fejeddel a csúnya gonosz átlagos nőknek ,biztosan az átlagos fejed miatt,világos ..

2020. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
igen, amiatt
2020. dec. 7. 17:27
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
Buta troll, ne etessétek!
2020. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kevered az átlagost az előnytelennel.
2020. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A hvg-s linkről nekem a jobb szélső szakállas tetszik legjobban.

Az meg nem túl igazságos, hogy egymás mellé raksz egy elhízott öregembert, egy átlagos öregembert, egy saját lányát megdugó öregembert, egy elhízott fiktív öregember karaktert, meg egy 40-es sármos férfit. Legalább korban hasonló mezőnyt gyűjtöttél volna...

Nem a külsővel lesz itt baj, az értelmes jelző inkább az amiben kételkedem.

2020. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Pl szerintem a 3 ból a legtöbb nő a középsőt választaná."

Mármint a címlapon szereplő 3 közül. Már bocs, de annyira sablonos, egyforma férfiak, hogy szinte semmi különbséget nem látok közöttük. :D

"De vegyünk 5 fős társaságot (Danny De Vito, Dani Trejo, Woody allen, Torrente és Ryan Gosling), ha annyira különbözőek a nők, akkor mindegyik mást választana. Ja, mégsem, mert egyformák."

Igen, itt most 70-80 éves (egyébként hosszú évek óta házas) férfiakat hasonlítanál össze egy 40 évessel (mellesleg nekem Ryan Gosling nem jön be, de ez most mindegy). Oké, Santiago Segura még csak 55, de ő meg nyilván mint színész, a szerep miatt néz ki úgy, ahogy. Normális hajjal, meg konszolidált külsővel nem feltétlenül lenne rossz férfi (egyébként a valóságban még csak nem is kövér).

De akkor elkezdek én is sírni, hogy Heller Ágnes (nyugodjon békében), Angela Merkel, Diane Keaton és egy Victoria Secret modell közül az átlag férfi miért az utolsót választaná...?

2020. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, ne igy állj hozzá...megfogod találni a párod, fel a fejjel.
2020. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem ronda arcú, nem gazdag ismerőseimnek is mindig van nője - cserébe van jó kiállásuk, jó dumájuk, nemcsak a külsőre top 10% fiatal csajszikára hajtanak, mernek ismerkedni. Az arc nem minden.
2021. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!