Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz manapság értelmes nőt találni?

Figyelt kérdés

A szép nőkkel nem csak az a baj, hogy nem megbízhatóak, és sok esetben a pénzre mennek, hanem az is, hogy kevés köztük az, akinek valódi tudása van. Sajnos ez még az értelmiségi rétegre is elmondható. Többször csináltam már olyat, hogy viccből felírtam nekik egy másodfokú egyenletet, és csak nézték rám, mint borjú az új kapure... Ez az én matematikai gondolkodásom számára siralmas (naponta végzek számításokat).


Az átlagosabb/kevésbé szép lányok szerencsére már sokkal okosabbak, időnként szexben is igényesebbek, kevesebbet számít nekik a pénz. De velük meg az a baj, hogy súlyos önbizalomhiányban szenvednek, más esetben pedig erősen bizalmatlanok. Szóval nem egyszerű... Megeseolyan, aki mondta nekem, hogy ő nem tudná elképzelni, hogy bejön egy olyan pasinak, mint amilyen én vagyok. Aztán mikor mondtam, hogy akkor ne találkozzunk, kiakadt. Nos, ez nagyon gyerekes viselkedés...


Hát, nem semmi...


2020. nov. 26. 09:11
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért!
2020. nov. 26. 09:12
 2/56 anonim ***** válasza:
78%

Ma van az anyagias kérdések napja?


Mégis honnan szeded, hogy a pénze mennek? Találkoztál már életedben egy ilyennel is? Szerintem Magyarországon az emberek többségének ettől nem kell tartani, mivel sokunk egyáltalán nem olyan gazdag, hogy áldozata legyen egy olyan nőnek aki a pénzre megy. Most érted, ez alatt gondolok olyanra, hogy keresel mondjuk egy átlag bért és van pár millió megtakarításod esetleg egy házad, egy autód. Szerintem ez esetben egyáltalán nem kell tartani attól, hogy a pénzedre mennek. Magyarországon nagyon kevés ember rendelkezik sportkocsikkal, luxus házakkal és több 100 millió megtakarítással. Legalábbis aki igen az nem ezen az oldalon lóg.



Igazából a többi dolognak sincs sok érelme amit írtál.



Egyébként szerintem nem olyan nehéz találni értelmes nőt, ha normális ember vagy.

2020. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
94%

Én is mindig csalódtam, amikor rákérdeztem mit olvasott utoljára és benyögte az első kötelezőt, ami eszébe jutott a gimnáziumból. Attól pedig a hideg rázta mindegyiket, hogy múzeumba vagy színházba menjünk.

Nehéz értelmes társat találni, viszont az értelmesség nem azt jelenti, hogy valaki jó matekból vagy érdeklik a művészetek. Ezek hozzáadhatnak, de egy témára leszűkíteni, ahogy te is teszed, ostobaság. Arról inkább nem is írok, hogy mennyire általánosítóan nyilatkozol. Itt a stílusoddal van a baj.

24/L

2020. nov. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az egyetemista/diplomás csajok, 20-25 éves csajok közt könnyű ilyen nőket találnom amit írsz.


27/F

2020. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
92%
Azért kell jól megtanulni a másodfokú egyenletet, hogy a gyakoris trollok okosnak gondoljanak. Ma is tanultam valamit.
2020. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, te tényleg okosnak hiszed magad?

Nálam csak értelmes férfi jöhet szóba, de te azonnal kiesnel a közhelyes sablon gondolkodásod miatt.

2020. nov. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem meg rengeteg olyan nő van, aki szép, értelmes és a szíve is a helyén van. Előző barátnőm is ilyen volt, és remélem a következő is ilyen lesz.

Ezzel a lenéző általánosító hozzáállással semmire nem fogsz menni.


27/F

2020. nov. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
40%
én szép is vagyok, okos is, épp ez a bajom, hogy nincs IQ szinten megfelelő pasi. A pénze pedig nem érdekel, mivel nem vagyok buta, így 7 számjegyű a fizum...
2020. nov. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
61%

A normális nők lassan olyanok lesznek, mint a dinók.. Kihaló félben vagyunk.

21/N

2020. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
95%
A kérdésed egy rakás általánosítás és te beszélsz értelemről.
2020. nov. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!