Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra hogy néz ki az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra hogy néz ki az, akinél "lejjebb nem adjátok"?

Figyelt kérdés
Undorító módon felszínes kérdésnek tűnik, de mindenkinek van egy minimális külső elvárása a másik féllel szemben. Én erre a minimumra vagyok kíváncsi, mindkét nem részéről. Akár kép is jöhet.

2020. okt. 19. 09:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Ha az a tipikus igénytelen kinézete van. Akár ő, akár a ruhája ápolatlan, nem tiszta. Ha nem igényes az öltözete. Már turiban is lehet jó állapotú, jó minőségű ruhát venni jó áron.

Nagyon visszatetsző számomra már az is, ha a ruháját átjárta az otthona szaga. Akár legyen az kajaszag, akár csak a nem szellőztetésből származó állott szag...Vagy erős cigarettaszag.

Igénytelen haj, körmök.

Meg a nagyon elfolyósan elhízottak nem tudnak vonzani.

Most ennyi jut eszembe.

n

2020. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%
Aki képes legalább 80%-át beletenni a külsejébe annak, amit én szoktam. Sportol, normálisan étkezik, nem hagyja magáról lerohadni sem a ruháit, sem a saját bőrét, jár rendszeresen fodrászhoz, az arcszörzete vagy nincs vagy férfias, jó illata van, ápolt fogsora, körmei, haja. Nálam valamivel magasabb, megfelel annak a férfiasságnak nagyjából, aminek a női párját én is képes vagyok hozni. Nem árulok zsákbamacskát, nem azért kínlódtam magammal és a testemmel ennyit (nem csak azzal, de azzal is), hogy olyan mellett kössek ki, aki esetleg leszoktat erről a minimalizmusával és/vagy én nem kapok hasonló minőséget fordítva.
2020. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Ha csak a külsőt nézzük, pl. nálam magasabb (170+ cm), vékony alkat. Taszít a nagydarabság, az alacsony pocakosság. Nem kell izom, nem baj, ha gebe (én is az vagyok).
2020. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem a külső a fontosabb nekem, de ha már meg kell adni, akkor legyen magasabb. Ebből nem engedek. Itt vagyok 180 magas, hogy néznék már ki egy alacsonyabb pasival? A többi tulajdonságra azt mondom, hogy amiről tehet, az ellen tegyen. Pl. a fogai. Ha valaki nem igényes a fogára, akkor semmire. Meg úgy az alap ápoltság. Ne legyen dögszaga, korpás zsíros haja. Szóval normális. Az, hogy hogyan öltözik stb. Nem érdekes, mindenkinek van egy stílusa.
2020. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
#4 Egyre több párt látok magam körül, ahol a nő a magasabb. És nem egynél nem a 180cm-es magasság miatt nem talált magasabbat.
2020. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Hát én nem indulok be alacsonyabb pasira, ilyen vagyok és ezt nem fogja megváltoztatni az a tény, hogy egyre több az alacsony pasi- magas nő felállás.
2020. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezt nem lehet igy megfogalmazni, 20onevesen kikotottem h kopasz hapsi kizaro ok, persze h aki a ferjem lett kopaszodik es annyira nem erdekel, sot most picit pocakosodik is es nagyon szeretem minden porcikajat. Nyilvan hatalmas sörhas mar feladna a lecket de nem errol beszelek.


Ami nalam inkabb plusz pont az a szep fogsor,apolt kez, akkor is ha arcra nem a leghelyesebb az illeto. Rendezett megjelenes, mindegy milyen stilusban, ugy is csiszolodnak a parok idovel.


Legyen nalam magasabb. Minden masban hamarabb erdekel h milyen ember, milyen a humora, fellepese, vilagnezete, stb es aztan megszeretem a kinezetet.

2020. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%
160-170 magas, 46-50kg, igényes külső. Belsőre: polgári értékrend, önállóan is életképes, széles látókör, remek beszélgető partner, fejlett IQ-EQ-SQ és pénzügyi intelligencia, diploma, biztos munkahely. Hát kb. ennyi a beugró a nőknél.
2020. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%

"160-170 magas, 46-50kg"

Ez kicsit fájt.

2020. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a polgári értékrend és fejlett IQ. Eszembe jutott Túrótorta meg az összes polgári szépasszony. Uh.
2020. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!