Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igy müködik a szikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igy müködik a szikra dolog?

Figyelt kérdés
Szóval ha nem vagy kiemelkedően jó személyiség(bár nálam volt hogy csodálatot ébresztettem egy mondattal hogy mennyire jóindulatuan kezeltem az engem megbántót(nem tartottam a haragot stb,persze nem jelenti hogy alárendelődtem volna) vagy nincs jó szociális státuszod/pénzed akkor kb beérheted a maradékkal?Érdekes ezt a szikra dolgot sose hallottam rossz nőktől.Ez is csak egy ujabb filter sok olyan nőnek aki tud miből válogatni aztán már nem tud mit kitalálni.Érdekes nekem kevésbé tetsző nőknél egyből nem is kellett szikra meg ilyen fas zság.Lehetsz te bármilyen okos jófej,éleslátó ha nincs szikra.Még bátor szóhasználatod is lehet.Nem fog jelenteni semmit.Az se hogy veled sok mindent meg lehet beszélni.Hiszen rádnéz és a 25.ödik filternek nem felelsz meg.De biztos csak az beszél belőlem hogy egy megkeseredett incel luzer vagyok.Nyilván más nem lehet pl tapasztalat meg ilyenek mögötte.
2020. dec. 10. 20:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most is van csaj akivel összejárok.
2020. dec. 10. 20:53
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez a "szikra" - az idióta kérdéstől függetlenül - egy meghatározhatatlan dolog, amolyan natúr nemi vágy és külső vonzalom keveréke lehet talán. Picit túltolták ezt a gagyi amcsi romantikus komédiákban, illetve a "dicsőséges" nyálas könyvekben is.
2020. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Ja, a szikra.Egy újabb megfoghatatlan valami.Mint a kisugárzás.

Biztos van a fényképnek kisugárzása,föleg ha a csernobili atomerőmű belső faláról való.

Aztán a szimetria.

Nyilván rossz mefigyelő vagyok,de akárhogy meresztem a szemem ,én az emberek 90%ánál nem latok asszimetriát.

Igaz a fogorvosi rendelőben némelyik arc fel van puffadva,esetleg az arc egyik oldalán van egy szemölcs,a masikon nincs,vagy az orra csálé rendesen,de ezek azért elég ritka,és kirívó esetek.

De majd mindjárt jönnek a szakértők,akik tágranyílt szemmel,értetlenül állnak ertetlenkedéseink felett,és elmagyarázák az igazságot.

2020. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden embert 0-100-ig rangsorolunk, és a 0 az alja, a 100 a legteteje, akkor általánosan igaz, hogy a nálad maximum 20 egységnyivel kevesebb "pontszámú" emberekhez vonzódsz. Ha ez nincs meg, akkor lehetsz akármilyen bátor szóhasználatú nem fogod fizikailag vonzani a nőt és nem lesz köztetek meg a kémia. El kell fogadni, és ezek alapján kell párt keresni.
2020. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

5.


Egy teljesen szubjektív "rangsor" alapján kellene ismerkedni? Ééééééérdekes gondolat. Főleg, hogy ez mindenkinél más. Sokaknál teljesen ellentétes.


Pl. valamelyik nő számára taszító a kopaszság, másnak zsánere. Az egyik nulla pontot adna a kopasznak, a másik majdnem százat.


Fordított nemekkel is ezer meg egy opció van ahol teljesen ellentétes lenne a "pontozás".

2020. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy ez a 100. kérdés, ami kb. arról szól, hogy jaj, ki mi alapján válogat. A pártalálás nem akkora nagy dolog, ha olyan ember vagy, aki kelendő. Ha nehézségeid van olyan társat találni, aki neked megfelelő, akkor vagy nagyon válogatsz, vagy nagyon nem a szinteden keresel. Ha nem jön össze jó nő, az azért van, mert valamiért nem ütöd meg a szintet. Dolgozz rajta vagy fogadd el!

A másik dolog: a szikra nem egy baromság, amit csak úgy kitalálnak a jó nők. Gondold el, rá legalább 100an írnak, bármilyen helyes fiúval nem állnak le, hanem aki tényleg megfogja, de szerintem a szikrát nem lehet erőltetni. Valakivel vagy megvan, vagy nincs. Én nem tartom magam jó nőnek, legalábbis nem úgy, mint a nagy átlag gondolja, mégis kell a szikra. :)

2020. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

7.


De ez a "szikra" általában teljesen véletlenszerű, sokszor minden racionalitásnak ellentmondó módon.

2020. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

7#

Nem az,hogy jaj.Nem kutatom a szent grált elhiheted.Lóf.szt szikra.

Csak próbáljuk megérteni.Illetve szerintem ez egy maszlag,egy körités arra vonatkozóan,hogy simán tetszik e valaki első ranézésre,vagy nem,oszt pont.Haladjunk tovább.

Csak ez tul prózai lenne.Nem illik bele a mesébe.Kell valami megmagyarázhatatlan,valami misztikum.

Aztán utólag el lehet ujságolni,mint a mesében,hogy jött a szikra!Egyszer csak bevillant,lecsapott,valahonnan,mint a sors,az eleve elrendeltetés,és pont ott,akkor,csak vele megtörtént!

Ohh.

2020. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én nem vagyok érzelmileg túl kifinomult, de én ezt a "szikrát" csak egy eufemizmusnak látom a szexuális vonzalomra. Minden más csak mellébeszélés. A szexuális vonzalom kialakulása pedig nem csak a külső függvénye, de persze az is sokat nyom a latba.
2020. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekek tényleg van szikra. Hogy ki hisz vagy nem hisz benne nem érdekel.
2020. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!