Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért nem működik nagyapám...

Miért nem működik nagyapám Husqvarna 61 típusú láncfűrésze?

Figyelt kérdés
a nagyapám husqvarna 61 láncfűrészében benzincsövet cseréltem de csak nem működik úgy ahogy kellene mert hidegen megpróbálom beindítani és kihúzom a szívatót rántok egy párat és ahelyett hogy röffenne egyet, szivatóval beindul aztán ha beindul akkor vagy rögtön leáll vagy ha megy tovább akkor egy fél percig szépen reagál a gázra de utána szépen elkezd esni a fordulat és leáll és utána nem is indul el csak vagy egy óra vagy fél óra után. Ha működés után megnézem a gyertyát akkor be van köpve valamint már szikrát sem ad csak némi pihentetés után(a gyertya biztos jó mert apám fűrészében tökéletesen működött).Üzemanyag az biztos van mert a kiufogót amikor levettem(működés után) akkor folyt belőle az olajos benzin valamint még köpi is az üzemanyagot és valamiért a szikra is gyengécske. Azt már tudom hogy a gyújtással van baj csak azt nem tudom hogy mi. Ha valaki tud segíteni kérem írjon. válaszokat előre is köszönöm.

2017. okt. 14. 18:19
 1/6 .,,.,,.,, válasza:
Túl sok a benzin?
2017. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ez karbi, vagy szelep problema szerintem.

Csak egy tipp: ne kezd el nagy gázzal pörgetni egyből. Kis gázzal járasd kitartóan, ha leáll rántsd újra, de csak kisgázzal.

2017. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké de ha leengedem kicsire akkor leáll sőt utána b sem indul és szikra sincs valamint alapból gyenge a szikra még hidegen is. Ja és próbáltam már alacsonyabb járaton megtartani de fogja magát és utána mivel nincs szikra alig lehet még megrántani is.
2017. okt. 14. 19:37
 4/6 .,,.,,.,, válasza:
Lehet hogy elöregedett a membrám, bár pontosan nem tudom, de ezt a tünetet én úgy oldottam meg (pár nap szenvedés után) hogy vettem egy új karbit.
2017. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne megfigyelni a szikrát ilyenkor egy másik gyertyán, mert ha nincs akkor tirisztor (gyújtótekercs) hiba. Egyszerűen elöregedett benne a szigelelő, telítődik és amíg ki nem sül addig zárlatos és nem ad szikrát természetesen.
2017. okt. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Néztük másik gyertyával is es ugyan az.

De ebben a fűrészben külön van a jeladó es a tekercs akkor melyiket kell cserélni?

2017. okt. 17. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!