Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélik el az itteni nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el az itteni nők (nagyon szokszor láttam), ha egy előnytelen külsejű, és átlagos keresetű, de normális pasi prostizni megy? Igen, nekik is vannak érzéseik, testi szükségleteik és bármilyen fura a sok 100 elutasítás után...

Figyelt kérdés
ez az egyetlen marad nekik. Miért kell ezért beléjük rúgni még jobban? Nem értem a nőket (férfiak általában nem ítélik el ezért őket, főleg aki hasonlóan nem jópasi és vagy nagy nehezen talált csak párt magának, azok együttérzőek).
2020. dec. 10. 21:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
53%

Mert aki a szexért fizet és képtelen kiérdemelni a saját értékei alapján, az a nők szemében a legalja pasi, aki semmit sem ér.


Egyszerűen azt jelzi, hogy nem akar értékesebb lenni a hapsi, inkább feladja, mert nincs benne annyi küzdés szellem, és a könnyebb utat választja.

Nem olyan nehéz felszedni egy csajt. Ugyanolyan elveszettek, önbizalom hiányosok és ugyanannyira akarják a szexet.


A prostizás csak azt jelzi, hogy mennyire vagy jellem gyenge és hogy mennyire vagy képtelen küzdeni. És hogy érzelem nélkül is kell a szex, csak legyen. Tök mindegy, hogy milyen a nő, csak szexeljen velem. Ez már a végső értéktelenséget jelzi.

2020. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Nem olyan nehéz felszedni egy csajt. Ugyanolyan elveszettek, önbizalom hiányosok és ugyanannyira akarják a szexet.


Max a vége igaz, az a baj h annyira külsőorientáltak a nők, hogy csak a legjobbat akarják. És aki átlag diplomás nettó 300 alatti bérrel, azokat javarészt nem tekinti még az eladó sem férfinak, mert nem családfő típus, nem képes eltartani egy családot.

2020. dec. 10. 21:35
 3/32 A kérdező kommentje:
most csak mondtam egy foglalkozást, hogy eladónő. Senki ne mondja, hogy lenézem őket, mert nem, csak ez ugrott be. Szerintem nagyon nehéz felszedni egy nőt, nekem 4 éve nem megy, száz16 elutasítás 4 év alatt eléggé megzakkantott.
2020. dec. 10. 21:37
 4/32 anonim ***** válasza:

Én semmilyen szingli férfit nem ítélek el, aki igénybeveszi egy prosti szolgáltatását.

Vagyis inkább azt mondanám, hogy aki párszor kipróbálja. Aki rendszeresen megy azt sem ítélem el, csak furcsállom. Viszont párkapcsokatot az utóbbival nehezen tudnék elképzelni.

2020. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező! Szerinted bárki tudja ki vett igénybe ilyen szolgálatatást? Ugyan már!


Ki veri ezt nagydobra? Az életben senki nem tudja meg, ha ott jártál, főleg nem is érdekel senkit. Nem kell beszélni róla. Fiatalkori botlás. Mindenkinek van egy-kettő, csak más-más jellegűek.


Sokszor teljesen köztiszteletben álló emberek járnak ilyen helyekre. És nem is csak egyszer. Feleség mellett. Na, az sokkal rosszabb, mikor előadja a médiában a nagyon etikus jellembajnokot aztán irány a "masszázs-szalon".

2020. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
62%
Mert ez olyan, mint mikor valaki képes kienni a szemetet a kukából, mert egy kicsit éhes ahelyett, hogy tisztességesen megkeresné a maga kenyerét és lenne benne annyi igényesség, hogy inkább vár, minthogy minden szart a szájába vegyen.
2020. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
35%

6.


Mi lehet az az életkor amikor már fel lehet adni, mert úgysincs esélye az adott személynek? 30-35 év? Sokak számára kiemelt 40 év? 50?


Mondjuk az élet más terülteire is értem a reménykedést, mi lehet az az időpont amikor már "biztosan elveszett" valaki és már sosem lesz jobb neki?

2020. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
35 vagyok, huszonévesen még egész tűrhetően néztem ki, volt is három barátnőm 2 és 3 és 1.5 évig. De 30 felett elkezdtem ráncosodni, kihullott a szemöldököm, erősen megkopaszodtam. Hiába sportolok (egész jó alakom van), és öltözök jól, alacsony sem vagyok (179 cm), étkezek rendesen, egyszerűen nagyon gyorsan öregszem, és más is mondta már, hogy rám sem ismer h 25 évesen korrekt vagyis voltam, most meg mint egy nagypapó úgy nézek ki. ÉS igen, elutasítanak a nők, akárhogy közelítek hozzájuk, ami egykoron működött az most már leáldozott. És egyértelműen a külsőm lehet az oka, semmi másban nem változtam negatívan (normális, humoros vagyok, van rendes munkahelyem 12 éve, lassan lakást fogok venni, de albiban élek, főzök, mosok, igényesen takarítok). Egyszerűen úgy veszem észre h a nőknek az arc a mindene és csakis és kizráólag az alapján döntenek. Kezdek bedilizni már emiatt, sokszor öngyilkosságon is gondolkozok. Emiatt kezdtem el prostizni, hogy legalább oldjam a stresszt (a párkapcsolat hiányát).
2020. dec. 10. 22:07
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Értelemszerűen azért,mert a nőkkel azonosulnak.Arra gondolnak,milyen rossz lehet szegény lányoknak,akik ilyesmire kényszerülnek pénzért,(ill. vannak, akik irigylik őket a "könnyű élet/kereset" miatt).A kereslet hozza létre a kínálatot,ha nem lenne,aki fizet érte,megszűnne a prostitúció.
2020. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy így alakult.


De tanulok a példádból és elveszek egy nőt, mielőtt megcsúnyulok.

Amúgy csak megpróbáltam válaszolni a kérdésre.

De sokat tanultam a válaszodból, ez hasznos volt.

Most már tudom, hogy addig kell házasodni, amíg még vonzó vagyok.


24F

2020. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!