Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van itt olyan kérdés, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van itt olyan kérdés, ami a pénzről szól, akkor 20/19 szer miért mindig olyan nők írnak, akiknek a párjuk jobban keres, mint ők? Miért nem ír szinte soha olyan nő, akinek a párja pl 100 ezerrel kevesebbet keres, mint ők?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen nincs is ezek szerint és csak legenda (mert voltak itt nők régen, akik erről írtak, hogy az ő párjuk jóval kevesebbet keres mint ők, de nem a pénzéért vannak a pasival). De mostanában ilyet alig látok. Miért? Akkor mégis van elég tehetős pasi aki a pl 350 nettós női párja felett keres és nem 200 at visz haza a pasi (mert ilyennek is kellene lennie)?
2020. dec. 10. 22:50
 1/9 A kérdező kommentje:
2020. dec. 10. 22:52
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 ha jól látom, az első értékelhető válasznál a nő keresett jobban 2-ből 2 esetben.
2020. dec. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem unjatok meg! Itt a nyugati hatarnal ket holgyet is tudok akik Ausztriaban dolgoznak. Ferjek pedig nem! Az egyik vagyonor, masik buszvezeto. Ezek a nok a sokszorosat keresik mint a ferjeik. Aztan itt vagyok en, szinten jobban kerrsek mint a ferjem.
2020. dec. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert aránylag ritka.


1. A férfiak általában idősebbek, mint a párjuk, így a harmincas éveik végéig általában előrébb járnak a karrierjükben.


2. A nők mennek általában gyesre, ami után nem kapnak ugyanannyi fizetést.


3. Általában a nők hozzák-viszik a gyerekeket.


4. A második és harmadik pont miatt, azokban a szakmákat, ahol többségében nők dolgoznak, elkezdik alulfizetni.


5. A nőktől kevésbé várják el a családfenntartó szerepet, hiszen úgyis keveset keresnek, így nagyobb valószínűséggel engedik őket rosszulfizető pályára és a kör bezárult.


Szóval, ha ezeket mind összeadod, akkor az jön ki, hogy a nők átlagban kevesebbet keresnek, mint a férfiak, nyilván ritkább lesz az olyan párosítás, ahol a nő keres többet.

2020. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Usaban mar 60% ban a nok keresnek tobbet mint a ferfiak.
2020. dec. 11. 09:40
 6/9 anonim ***** válasza:
De ide kevés ember ír, aki az USA-ban lakik. (Amúgy biztos, hogy az előző kijelentésed igaz? - akár amúgy lehet is, mert több nő végez egyetemet, mint férfi, de szerintem ott is a nők maradnak otthon a gyerekekkel, ezért elég furcsa).
2020. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Erre jön a válasz hogy patriarchátus van és a nők legtöbbször rosszaban keresnek.hihetletlen hogy a pofájukról nem sül a bőr az ilyen gátlástalan iróniától.
2020. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mármint a patriarchásozóknak
2020. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én általában leírom a pénzes kérdéseknél, hogy ugyan jelenleg egyedülálló vagyok, de az előző komoly kapcsolatban én kerestem többet nőként. És nem én vagyok az egyetlen ilyen válaszoló. Az más kérdés, hogy ilyenkor is megkapom párszor vagy nyilvánosan, vagy privátban, hogy hazudok, hogy biztos alfahím a pasi, meg hogy biztos azért szakítottunk, mert nekem nem volt elég pénzes.
2020. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!