Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok olyan szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy sosem tudtam olyannal összejönni, akik nekem tetszettek?

Figyelt kérdés

Bár ilyenből csak 2 volt az évek során, de nekem ezek több évig tartottak (persze nem egymást fedve) és igazán szerettem volna, ha velük lehettem volna. Ráadásul olyan volt, mintha tetszettem volna nekik, de ezek szerint mégsem, hisz nem történt számottevően semmi. Néha annyira elszomorít és lehúz ez a dolog.

Engem nehéz megfogni, rajtuk kívül nem is tetszett senki se külsőre, se belsőre.


21/L


2020. dec. 11. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
A férfiaknál ez általános, hogy így vannak...
2020. dec. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Igen, csak te
2020. dec. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

"Engem nehéz megfogni"


jobb ha már most veszel pár macskatartással foglalkozó könyvet


:DDD

2020. dec. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én most inkább a lányoktól kérdezem, rájuk értem a kérdést, azt elfelejtettem írni.
2020. dec. 11. 01:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet közömbösen viselkedtel.

Évekig? Hmm és nem vette észre eddig? Látszott rajta, hogy bejössz neki?

2020. dec. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
73%
Lehet hogy túl szép vagy és ezért nem mertek kezdeményezni. Sokak szerint jóképű, helyes vagyok, de valamiért a szép lányoknál nem merek kezdeményezni, félek hogy elküldenek a p.csába.
2020. dec. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, rajtad kívül még rengeteg modernkori hercegnő van, aki maga mögött hagyta a régi korok női jelzéseit, amivel felkeltheti egy férfi figyelmét.


Az ilyenek szoktak szenvedni, hogy nem szólítja le őket senki vagy csak azok, akik neki nem kellenek meg akik társkeresőn is tetszenek neki azok nem kezdeményeznek nála csak az idióták.


Ezzel szemben a normális nők tudják, hogy ha valamit akarnak, akkor azt hogyan érjék el. Nem érzik úgy, hogy ők kevesebbek lennének attól, ha kezdeményeznek. Sőt, sok férfinek még imponál is, hogy őt választotta a nő (tehát valóban bejön neki), nem pedig csak jókor volt jó helyen és ha 10 másodperccel később érkezik akkor már más sráccal jön össze a csaj, mert azt sugallja, hogy teljesen mindegy neki, kivel van, csak megmozdulni ne kelljen érte.

2020. dec. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

"..sosem tudtam olyannal összejönni, akik nekem tetszettek.."


rajtuk kívül nem is tetszett senki se külsőre, se belsőre.


Aha..tehát az a sosem összesen 2db pasi volt.


Azért nem kell ész nélkül mindenkire beindulni!!Visszavehetnél a tempóból!

2020. dec. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem, én ugyanígy vagyok.


Sajnos hiába tetszett Natalie Portman, és utána Alicia Vikander is, egyikükkel sem tudtam összejönni.


De tehetek én róla, hogy nekem ők tetszettek, és utána éveken át nem tudtam erről szabadulni?


Én megértelek hidd el!

2020. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!