Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen randira hivàs vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen randira hivàs vagy valojàban nem az?"szeretnék veled meginni vmit de ha nem akarod jol van"most bizonygatnom kéne, hogy de de akarom?vagy amugy neki édes mindegy megyek e vagy nem? Akkor minek hiv el?

Figyelt kérdés

Egyik srac folyamatosan igy kommunikàl hogy engem àllitson be mindig aki miatt esetleg nem jön össze a randi vagy nem akarja vagy passziv stb.

Miközben ö az aki el sem hiv sehova mert en màr felvetettem egy rakat mindent ötleteket.

Ezt megirtam neki hogy ö a passziv nem en multkor is irtam jo lenne ez vagy az.

Erre "kegyesen"igy hivott el ahogy fentebb irtam.


Allandoan kiforgat mindent arra hogy folyamat nekem kelljen mentegetözni, folyamat "vádol"valamivel.



Másik sràc meg folyamat visszamutogat. Pl ha szeretnék vmi problemat megbeszelni vele, nem lehet megbeszelni, mert csak elkezdi hogy de te meg, Te igy meg ugy. Nem lehet vele haladni semerre.


Ilyenekkel hogyan kell kommunikalni???

Valakinek csak sikerült, mert van volt párjuk aki ezt birta. Ök hogy csinálták?



#sràc passziv agressziv
2020. dec. 12. 09:41
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

*vádol


Azt sem tudom hogy szálljak ki ugy hogy magába nézzen.

2020. dec. 12. 10:08
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Elköszönsz és kész
2020. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog magába nézni. Minél előbb hagyod, annál kevesebb energiát dobsz ki az ablakon.

Értem, hogy szeretnél valamilyen igazságot, vagy beismerést a srác részéről, de az életben nem fogod megkapni.

2020. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

De létezhet erre valami.

Mert van exük. Vagy igy hogy lehet egyaltalàn jàrni velük?

Biztos van megoldàs erre a kommunikaciora.

2020. dec. 12. 10:29
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, azert ne menj bele egy kapcsolatba hogy ne "vádoljon" a másik. Ha nem tud egyenesen kommunikálni az az ő baja. NEM neked kell megoldani az ő problémáit!


Ha viszont tetszik a srac es szeretnél tőle valami akkor ugy nez ki neked kell hatarozottabban kezbe venni a dolgot mert a srac nem halad sehova.

2020. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Mit izgat téged ez ennyire basszus? Volt exük, ok, mindenki követ el hibákat, és te azon erősködsz, hogy te is elkövess egyet. Ennyire fontos, hogy elbszhass valamit? :D

Ha meg vádol, had vádoljon, nem lesz tőle drágább a kenyered. Kicsit fel kéne nőnöd, és felfogni, hogy nem mindenki véleménye számít, és nem lesz értékes egy ember attól még, hogy a múltban valaki már leállt vele.

Kattints helyre egy kapcsolót az agyadban, mert jelenleg nálad se stimmel minden, ha ezzel 5 percnél tovább hajlandó vagy foglalkozni.

2020. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

En szerettem volna eselyt adni az egésznek. Örültem annak mintha alakulna vmi.


Erre a fenti kerdese egyszerüen örömmel sem tud eltölteni, hogy juj randira hivott ez az!!:)(ami a normalis lenne), hanem pont ellenkezöleg, provokàl, irritàl de annyira, hogy magas szinten a vernyomàsom töle.


A masikkal is ugy volt hogy találkozom (ö az ex), es erre neki állt körülményeskedni hogy de ezt vagy azt hogy lenne jo, vagy talàn igy meg ugy nem hanem amugy, ö meg ezzel cseszett fel hogy semmi spontenaitas nincs benne minek agyal annyit, tisztára elment a kedvem annyit körülményeskedik, erre a képembe vàgja hogy en vagyok a körülményes.



Kb nem foglalkoznék velük de en nem akarok egyedül meghalni.

Mindig ez van hogy nem találok normalis sracot es ugye ilyenkor jön az hogy en megyek szembe az autopàlyàn.

2020. dec. 12. 10:51
 18/38 A kérdező kommentje:
Senki nem erti hogyhogy nincs barátom. Hàt ilyenek miatt.
2020. dec. 12. 10:53
 19/38 anonim ***** válasza:
39%

Je suis ismeretlen srác.


Megmondta, hogy ismerkedne veled, de ha nincs kapcsolat, neki az is megfelelő, és nem akar rád nyomás gyakorolni. Teljesen korrekt, egészséges hozzáállás.


Erre kivered a hisztit, miért is? Mert el tudja az életét képzelni nélküled? Megértem, hogy ez sérti az önérzeted, de ha jól értem, nem is vagytok kapcsolatban.


Meg ha ilyen fárasztó hisztikkel kéne az elején küzdenem...


Egyébként meg igen, adhatnál visszaigazolást, hogy örülnél egybközös talinak, legalább os egy normális nő így tenne.


Azt meg végképp nem értem, hogy milyen problémák vannak egy ismerkedésben? Nem vagy egyikkel sem kapcsolatban, de már kapcsolati problémád van.


Na, ez igazán fárasztó...

2020. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
79%

Eleg ferfiatlan az ilyen.

En nem tudnam komolyan venni.

Kb egy ovodastol tudom elkepzelni az ilyen jellegu kommunikaciot

“Szejetnéjek meghivni egy cokis szüteménrr, de ha te nyem akarod, akkor nyem keeeeell”


Egy igazi ferfi egyenesen kimondja:

“Kedves xy, nagyon orulok, hogy talalkoztunk, szivesen megismernelek jobban, ha van kedved, megihatnank egy kavet” es pont.

2020. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!