Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen randira hivàs vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen randira hivàs vagy valojàban nem az?"szeretnék veled meginni vmit de ha nem akarod jol van"most bizonygatnom kéne, hogy de de akarom?vagy amugy neki édes mindegy megyek e vagy nem? Akkor minek hiv el?

Figyelt kérdés

Egyik srac folyamatosan igy kommunikàl hogy engem àllitson be mindig aki miatt esetleg nem jön össze a randi vagy nem akarja vagy passziv stb.

Miközben ö az aki el sem hiv sehova mert en màr felvetettem egy rakat mindent ötleteket.

Ezt megirtam neki hogy ö a passziv nem en multkor is irtam jo lenne ez vagy az.

Erre "kegyesen"igy hivott el ahogy fentebb irtam.


Allandoan kiforgat mindent arra hogy folyamat nekem kelljen mentegetözni, folyamat "vádol"valamivel.



Másik sràc meg folyamat visszamutogat. Pl ha szeretnék vmi problemat megbeszelni vele, nem lehet megbeszelni, mert csak elkezdi hogy de te meg, Te igy meg ugy. Nem lehet vele haladni semerre.


Ilyenekkel hogyan kell kommunikalni???

Valakinek csak sikerült, mert van volt párjuk aki ezt birta. Ök hogy csinálták?



#sràc passziv agressziv
2020. dec. 12. 09:41
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

19 ez nekem nem randira hivàs.


Ha egy ffi elhiv akkor elhiv.

Van kedved mozizni? lesz ez meg az a film ekkor meg akkor. Es pont.


Minek kell azt hozzatenni hogy amugy nyeeem keeell?

Most akar vmit vagy nem?



Mert amugy nem kötelezö engem sem randira hivni!

2020. dec. 12. 11:09
 22/38 A kérdező kommentje:

Ha nem akar elhivni valojàban, meg neki mindegy, akkor nyeeem is kell nekem sem.


Ezert gondolom vissza neki az elsö kommentemben leirt vàlaszom.


Eddig kibirtam annyi reakcioval hogy, "vagy ugy"

Szal ha nem akarsz nem jössz, es jonapot- stilusàra reagàltam.

2020. dec. 12. 11:12
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Sztem így kb előre bevédi magát, mert nem bízik benne, hogy valóban elmennél vele randizni, és előre készül az "énbezzegmegmondtam" reakcióra ezzel. Csak azt nem látja, hogy ezzel pont hogy ő vonzza be a visszautasítást, de hát ez hadd legyen már az ő problémája.


Ismerkedj egy harmadik (negyedik, ötödik, századik) pasival, aki se nem a bosszantó exed, se nem ez a töketlen kis akárki, aki így felhúz, mert egyrészt exekkel felesleges újrakezdeni, másrészt meg aki az első találkozásnál is ilyen puhatökű, azzal valószínűleg az esetleges kapcsolat során sem mész majd sokra, így full felesleges időt áldoznod rá, nem ők lesznek a megoldás az egyedüli elhalálozásoddal kapcsolatos problémáidra.

2020. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Majd probàlok maskor másokkal ismerkedni.most hanyagolom mert igy nem vagyok olyan állapotban


Aztan majd jövök megint ide a kövi srac miatt..

2020. dec. 12. 11:35
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
#19 ha téged hivna randira egy lány, de hozzatenne hogy amúgy nem baj ha nem neked se lenne kedved elmenni vele. Ki örül egy olyan meghivasnk ahol azt fejezik ki hogy amúgy nem érdekli az se ha te leszarod, csak most épp nincs jobb dolga. Mert kb úgy jön le. Hívja randira minden körítés nélkül és kész.
2020. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
96%
Ha már most ennyire idegesít, akkor minek foglalkozol egyáltalán vele?
2020. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
78%

1. Ha egy férfi elhív egy nőt ilyen konrétan,akkor nagyon gyakran meg az a hiszti tárgya, hogy "ki vagyok én, hogy megmondjam mit csináljon". Lehet, hogy a srác szimplán csak nem akarta magát rád erőltetni - a maga suta módján. De te mégis túlreagáltad (én se így hívtalak volna el, de ettől függetlenül megértem a srácot).


2. Igen, elmennék, ha szimpatikus. Egyrészt, nem húzom fel magamat apróságokon, másrészt, ha megtisztel az idejével, sőt, a komortzónájából is kilép, akkor - ha nincs nagy akadály - kíváncsi lennék. Én szeretek ismerkedni, és elfogadnám, hogy inkább csak egy nyitottság van felém, mert bizonytalan. Azaz, dolgoznom kell még, hogy működjön a dolog.


19-es voltam

2020. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
1.ponthoz a randira hivas az nem parancs. Nem azt jelenti hogy megmondjàk mit csinaljon a nö.el vagy tévedve. Ez egy gesztus
2020. dec. 12. 12:55
 29/38 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy parancs. Azt írtam, hogy ha azt mondom szombaton ide vay ide ületnék be, lenne kedved csatlakozni, akkor simán kiakadhat, hogy mit képzelek magamról, ne parancsolgassak (true story).


Továbbra is 19-es

2020. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
(Meg)hivàs invitàlàs
2020. dec. 12. 13:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!