Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veled már történt olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled már történt olyan, hogy egy férfi/nő 2 évig "játszott veled" mint macska-egérrel, cica-kutyával, szivárványos, naplementés, édes-keserűt? Mert csokiba még mondjuk oké? Na de így...

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Azt veszik hülyére, aki hagyja magát :) Én sose hagytam, így nem fordult velem elő ilyen és nemis fog.
2017. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem nagyon. Max egy hónapig.

31/f

2017. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Két évig nem.

Vond le a tanulságot és lépj tovább.

2017. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Első ebben nincs igazad, mert van több ok amiért előfordulhat ilyesmi, és akit becsaptak bizonyos helyzetekben nem tehetett róla.


Pl. lelkileg labilis ember nagyon nehéz helyzetek után.


Ez csak egy példa.

De tudnék még sorolni.

2017. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Végülis megszakításokkal 2 év volt, amit szakítás után még úgymond elpazaroltunk egymásra az exemmel, de ez nagyon bonyolult sztori, és örülök, hogy le lett zárva.
2017. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 ha valaki 2 évig olyan labilis, hogy hagyja magát kihasználni, akkor inkább szakemberhez kéne fordulnia :D Ez egyszerű gyengeség, sok a gyenge jellem.
2017. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
volt bizony
2017. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan történt már,hogy közel két évig szerelmes voltam valakibe,de ez nagyrészt az én hülyeségem volt.Persze néha adta is alám a lovat,hiszen folyamatosan szinte egy levegőt kellett szívnunk.Szerencsére ez rég nincs így.

Most meg olyan személy után kezdek érzéseket táplálni,akit ennyi ideje ismerek legalább.Viszont itt nincs hitegetés.

2017. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!