Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik egy férfi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy férfi, de sokkal magasabb státuszú, mint én. Ezt nagyon szégyellem is. Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
Ő orvos, én irodista vagyok nagyon leegyszerűsítve. Ő 42, én 36.

2020. dec. 12. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Férfiként szinte semmi jelentőséget nem tulajdonítunk a nők státuszának. Legtöbb esetben annyi az elvárás, hogy legyen egy végzettsége és egy olyan munkája, amiből tisztességesen megél (el tudja tartani önmagát és nem keveredik adósság spirálba) és szereti is csinálni. Ha bolti eladó akkor azt, ha mérnök, akkor pedig azt. A társadalmi státuszon inkább a nők rugóznak.
2020. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem gondolom, hogy a szeretet a primitív emberi ego által kreált társadalmi skálarendszerektől függene.


Egyáltalán azt sem értem, hogy milyen formában "magasabb" státuszú ő nálad.Ez inkább a te gondolkodásmódodból eredő félelem problémaköre.


Példának okáért más értékrend szerint mindenféle társadalmi státusz nélkül is lehet valaki felsőbbrendű lény bármilyen ilyen státusszal képzet társított embernél, mert azon rend szerint a valós érték a jellem nemessége, tisztasága, és milyensége az irányadó.Ebben a formában sok 10 év alattit ismerek, aki felsőbbrendű lény, s ezzel arányban jóval magasabb sűrűségi szinten van, ami ebben a kontextusban az a frekvenciatartomány, amin a vizsgált tudatossági szint rezeg.


Tehát a valós kérdés az, hogy neked miért nincs esélyed saját magadnál?


Nem érzed magad egy szeretetteljes, elfogadható, jó embernek?


És ha a kiszemelt férfi azért nem akarna veled lenni, mert ezen primitív skálarendszer szerint te "alacsonyabb" státuszú vagy, akkor biztos az, hogy az a férfi jó választás lenne?Szerinted egy szeretetteljes ember ezek alapján válogat?

2020. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak sokkal fontosabb szempont hogy odaadó, gondoskodó legyél, nem a végzettséged számít.
2020. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"A társadalmi státuszon inkább a nők rugóznak."


Több diplomás nőnek van nem diplomás párja, mint fordítva

2020. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Már hogyne lehetne esélyed, a magas státuszú férfiak mindig is ilyen éhenkórász vénlányokról álmodoztak.
2020. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
#4: Egyre több a büfészak, amire viszont többnyire nők jelentkeznek. Így több a diplomás nő, mint férfi, ennyi a titok.
2020. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

6.-nak.


Pontosan!


A gond csak az, hogy ezek a NAGYÉRTELMISÉGITANULT, büfé-ruhatár szakos lányok, azt hiszik, hogy e miatt emberileg többet érnek másoknál, és nem veszik emberszámba sem a szakembert, hiába keres 500+ -t, sem a diplomás, de csóró...pl.:tanárt sem.

2020. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

A párom takarító nő volt amikor összejöttünk. Nekem 2 diplomám van, közèpvezető vagyok.

6 éve vagyunk együtt, igaz hogy a párom tanult, most fog vègezni az egyetemen.

Nem az számít hogy most hol vagy hanem mit teszel azèrt hogy feljebb kerülj.

2020. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hú, én nem akartam ilyen vitába belemenni. Érettségim van és két felsőfokú nyelvvizsgám. Az egyetemet nem tudtam befejezi, mert meghalt az anyukám és csak ő volt nekem. Úgy érzem kevés lennék egy orvosnak, nem tudna velem megjelenni. Most egyetemre járok, de még 4 év mire befejezem (levelező). Van munkám, karrierem. Nem keresek túl jól (nettó 310, Bp.), ő ennél nagyságrendekkel jobban keres. Félek azt hinné, csak a pénze miatt kell. De bárcsak rosszabbul keresne mint én, nem kellene bizonygatnom semmit :(
2020. dec. 12. 22:32
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy esélyed van. De legyen önbecsülésed. Egy értékes nő vagy.
2020. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!