Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak fiatalon van értelme az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fiatalon van értelme az letnek férfiként is? Persze itt mindenki azt mondja, hogy pasiknál 40 nél kezdődik a nagybetűs élet, de nem mindenkinél szerintem (nálam nem). 25-30 körül főleg lánybarátaim voltak, de mind akart engem, én annyira őket...

Figyelt kérdés
őket nem. Mindig írtak, beszélgetni akartak, aztán ki-kiderül, hogy majd mind többet akart (vagy 8 lány, de nem voltak az eseteim, aki nekem kellett, annak én nem). Nem voltam rossz pasi. Most h 40 leszek nemsokára, majd mindegyik levegőnek néz, nem írnak, a régiek sem akarnak megismerni már. Minden megváltozott rossz irányba. Van értelme az életnek 40 felett szingliként?
2020. dec. 13. 19:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van értelme, de csak akkor, ha tudomásul veszed, hogy 40 vagy és nem 25. 35-40 körüli nőknél próbálkozz, a huszasoknál már valóban nem sok esélyed van.
2020. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
39 vagyok, 32-40 között próbálkozok nőknél (bár most felújítom a szobát, így hetekig nem)
2020. dec. 13. 19:16
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Akkro bőven van esélyed, sok harmicas szingli nő van, aki szeretne már megállapodni.
2020. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
Valószínűleg magasan vannak az elvárásaid.
2020. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

A nagybetűs élet pont ott, és pont akkor kezdődik, amikor te elkezded.



Férfiként nyilván egyszerűbb volt 35 évesen marha jó karriert építve csomó mindent csinálni, de addig sem unatkoztam, még akkor sem, ha a nőknél nem mindig voltak sikereim

2020. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Nőkkel nincs értelme barátkozni, mert ök a barátságot nem tartják annyira fontosnak mint a férfiak! Ha nem akarsz tőlük semmit, akkor csak lelki szemetes leszel, akit lelkiismeretfurdalás nélkül léépíthetnek egyik napról a másikra. Én is sok nővel így jártam, sőt még az egyik kolléganőmmel is, viszont nekem azért volt több párom, és van két fiam is, és tavaly 44 évesen ismertem meg a mostani barátnőmet, akivel minden eddiginél jobban összeillünk. Szóval nyugi, 40 felett is lehet boldog az ember.
2020. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az aljasság valakit leépíteni, ha előtte hónapokig, évekig jó barátságban megvoltak a felek. Na én nem ilyen vagyok
2020. dec. 13. 20:07
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem csak a nők körül forog az élet...


bár a tied csak ott ahogy látom.

2020. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
#7 Mert ahogy írtam, a férfiak másként gondolnak a barátságra mint a nők. Férfiaknál megmarad a barátság akkor is, ha a barátjuknak lesz párja, lehet az nő vagy szintén férfi. Sok nővel voltam hosszabb rövidebb ideig baráti viszonyban, jókat beszélgettünk és többet nem is akartunk egymástól, de amint a nőnek lett egy pasija, onnantól egyik napról a másikra leépítettek, miközben előtte még nagyban mondták, hogy ők nem olyanok mint akikben csalódtam, és ezek nem csitri 20 éves csajok voltak , hanem 40 körüli nők.
2020. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#9: Hidd el, a fiú barátok is ugyanígy hajlamodak lelépni, ha becsajoznak.

Kevés ember nézi jószemmel, ha szíve választottja egy ellenkező neművel lóg állandóan.

2020. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!