Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak a neten ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a neten ismerkedő lányok találkozás előtt olyan sokat chatelni? Élőben első pillantásra eldöntöm, hogy kinéz-e úgy a lány, hogy járnék vele vagy sem. Akkor meg mi értelme minél tovább húzni a találkozót?

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 10:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%

Igen ez így valóban jó is lenne.


Amíg nincs találkozás addig minden csak bla bla bla. Ott egyből eldől, hogy lesz e tovább vagy sem.


Csak míg te egy nővel beszélgetsz addig az a nő kb 5 pasival beszélget.

2020. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Ez csak ma van így. A 2000-es évek volt a chat-es ismerkedés fénykora. Kb. 1 óra beszélgetés után már telefonszámot adtak. A randit is hamar le tudtad egyeztetni.


Talán azért volt ez, mert akkor még újdonságnak számított. Ma a rossz tapasztalatok miatt óvatosabbak a nők.

2020. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Talán mert veled ellentétben nem csak külső elvárásaik vannak. Pl. téged is kiszurnelek.
2020. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom hogy mások miért teszik, de nekem azért ehhez kell 1-2 hét, főleg ha bizonytalanabb vagyok a pasit illetően.

A másik hogy azért egy lánynál nagyobb a veszélye mindennek, nem lehet tudni ki milyen ember, ki miért van fenn. Mondani mindent lehet ugyebár. Lehet ez kicsit paranoia is, de sose lehet tudni. És 1-2 hét alatt kiderülhetnek olyan dolgok is amik a paranoia résztől eltekintve sem biztos, hogy baj ha a tudja a másik.


Példa: tinderen dumáltunk egy sráccal, aki bár szimpi volt, de éreztem hogy valami annyira nem stimmel. Volt 1-2 fura dolog amit írt vagy ahogy írt, nem válaszolt 1-2 alap kérdésemre, pontosabban kitért előlük pedig kétszer is rákérdeztem (konkrétan a foglalkozására) és ez nekem fura, hogy mi ebben olyan nagy titok.

Aztán elhívott találkozni. Szerencsétlenségére baromi rosszul időzített, mert az a két hét amíg beszéltünk nekem pont nagyon zsúfolt volt, mert akkor volt zh hetem az egyetemen. Le is írtam. A vicc a hogy mint kiderült anno ő is ugyanoda járt ahova én, még ugyanarra a szakra is csak abbahagyta, tehát érthette hogy miről beszélek.

Szerintem korrekten leírtam neki, hogy ne haragudjon de a jövő héten érnék rá, most mással se találkozom, dolgom van. Erre konkrétan besértődött, hogy ha én nem érek RÁ akkor hogy gondolom (mint mondtam másra se értem rá és alig ismertem, nekem fura hogy egy vadidegen ezen így kiakad) hogy bármi is legyen. Tényleg nem lerázni akartam, csak eltolni a találkozót.

Na most, nálam itt nagyon elvágta magát, utálom ha számonkérnek, kiakadnak gy tök normális dolgon, pláne egy idegen, főleg hogy igazán tudhatta miről beszélek, nem kamuzok tekintve hogy korábban ugyanazt a képzést csinálta.

Na ezért nem árt kicsit több időt feccölni a chatbe.

2020. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nekem sem csak külső elvárásaim vannak. Ugyanolyan fontos a belső is.


De hiába beszélgetek hetekig egy lánnyal és tökre megkedvelem a személyiségét, ha élőben nem tetszik úgy, mint a képein, mert túlságosan előnyös képeket töltött fel magáról.

2020. nov. 10. 10:59
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Nálam épp fordítottan van , az a gyanús aki kicsit sem beszelgetne ismerkedne hanem egyből talit követel. Azért ez nem így működik.

Tényleg óvatosnak kell lenni.

2020. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Hogy kiszűrjék a hozzád hasonló majmokat, akiknek csak az a lényeg, hogy a csaj "dugható" legyen, hogy amúgy milyen ember, az le van ejtve.
2020. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mint írtam, ugyanolyan fontos az, hogy szimpatikus legyen a lány személyisége, mint az, hogy élőben is tetsszen, ne csak a képein.


Nyilván kell találkozás előtt beszélgetni 3-5 napot, de nem hetekig. Mert ha élőben például külsőre nem jön be (ami nagyon sokszor előfordul), akkor teljesen felesleges volt hetekig beszélgetni.

2020. nov. 10. 11:09
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

"Nekem sem csak külső elvárásaim vannak. Ugyanolyan fontos a belső is."


A kérdésedből nem így jött le. AKkor átfogalmazom:

Már a csetelés során sok minden leszűrhető és eldönthető, hogy illik-e hozzánk az adott férfi. A csetelés otthon, kényelmesen, vacsora közben akár megejthető.

Egy randira készülni kell, oda kell menii, stb. Ha mondjuk egy lánynak van 7 érdeklődője, akkor gyakorlatilag az egész hete a randikra megy rá, mikor feltehetően egyikből sem lesz semmi nulla előszűréssel. Ehhez sem ekdvünk, sem időnk.

2020. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Az te vagy...


Tudod, előbb a lány is eldönti, hogy akar-e tőled valamit (és ő ezt lehet, hogy nem a kinézeted alapján dönti el elsősorban)..


Nevetséges, hogy úgy írod ezt, mintha minden körülötted forogna, még hogy te eldöntöd:)) kettőn áll a vásár tudod...

2020. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!