Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint az élet igazságos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint az élet igazságos, mit gondolnak azokról a férfiakról, akiknek életükben soha nem lehet barátnőjük?

Figyelt kérdés
Mert hogy vannak ilyen férfiak, annyira nem is kevesen. Ennek tudatában is igazságosnak tartják az életet a "pozitív" mániás emberek? Azokra gondolok, akik pozitív gondolkodás mániásak.

2020. dec. 16. 19:50
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%
31 ki a fenét érdekel?semmi köze ehhez.senki nem mondta hogy a legnagyobb baj az.de ilyen baromságokat idehozni.
2020. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
85%

#37: "De attól hogy valakinek nincs barátnője, ezerszer rosszabb dolgok is vannak."


Mindenkinek az a legrosszabb, amitől szenved. Ne törj pálcát senki felett, mert te nem érezheted át az ő kínját.


Az meg egyenesen felháborító, mikor az általad felsorolt dolgokat ilyen ultimate rossz dolognak állítod be csak azért, mert a média egyöntetűen egyerért abban, hogy ezek a legrosszabb dolgok és ezeknél nincs is rosszabb, minden más csak ostoba first world problem.


Amikor már annyira magányos vagy, hogy feladnád az egész életedet, elköltöznél egy tanyára, idegen országba, befogadnál egy hajléktalan lányt, annyira vágysz a szeretetre, hogy szeretetet kapj, akkor ne gyere nekem ilyenekkel, mert ebből látszik, hogy mennyire nem jártál soha ebben a cipőben.


A tárgyi, anyagi dolgok nem tudnak boldogítani, ha nincs egy szerető társa az embernek. Ha meg nem boldog, akkor az élet sem jelent túl sokat számára. Minden újabb nap csak a szenvedés meghosszabbítása.

2020. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
53%
Maradjunk annyiban, hogy az élet k_úrva igazságtalan. Akik sose tettek magukért és tolják az édességet non-stop és gurulnak azoknak miért lehet. Annak akinek megadatik olyan gyönyörű feleség akiért én a karom odaadnám, de a férj egy alkoholista paraszt, aki terrorban tartja a családját annak miért lehet. Én meg itt vagyok egy kedves srác, akinek k_úrva nagy a szíve és csak szeretni szeretne valakit Még mielőtt a magány miatt kötelet vagy pengét ragad. Ha lenne egy nő aki elfogadna és a tenyeremen hordanám, imádnám, szeretném minden nap. De Neeeem, nekem nem lehet. 31/F
2020. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
40%
#43 ez burkolt társkeresés?
2020. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
37%
#44 nem az volt a célom. Csak úgy jött.
2020. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
55%
#43: Szívemből szóltál! Úgy látszik ez nekünk, kedves srácoknak a keresztje, hogy csak arra vagyunk jók, hogy kihasználjanak és kisírják magukat a vállunkon.
2020. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
50%

az élet annyira igazságos hogy mindenkivel egyenlőtlenül egyenlő...!

nem kell nézni hogy mivel születtél mert nem tudsz rajta változtatni helyette azt kell nézni mit tehetsz meg és hogyan! persze a te fajtádnak lehet mondani...

2020. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!