Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a gond velem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond velem? Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok - nemsokára már 20 - de még sosem volt barátom, de nem azért, mert szimplán nem akartam, hanem egyszerűen sosem volt esélyem rá. Vannak barátaim, jó egyetemre járok, egy kifejezetten nehéz karon vagyok, nem vagyok olyan nagyon csúnya(átlagos) értelmesnek is mondanám magamat, meg nem hiszem, hogy olyan semmilyen lennék :/... Persze, tudom, hogy majd lesz valaki, de ahogy telnek az évek, egyre bizonytalanabb vagyok. Elégedett és hálás vagyok az életemért, csak annyira jól esne már valakivel kézen fogva sétálni, kajálni járni, ölelkezni, csókolózni, valakihez “tartozni” stb. Egyszerűen bánt, hogy a gimis éveim alatt kimaradt a diákszerelem, mindig is optimista voltam ezzel kapcsolatban, hogy “majd ez lesz az én évem”, de hát végül semmi nem lett. Mindig is az a nagyon romantikus típus voltam, visszagondolva, hogy mennyire csalódott lenne a nyolcadikos énem, aki izgatottan várta a gimit és úgy gondolta, hogy majd lesz barátom és minden szipi-szuper lesz.

Bárkivel is beszéltem, akik kapcsolatban voltak, mindig is elkapott az irigység és a féltékenység, ámulattal néztem rájuk, hogy nekik van valakijük, mintha valami nagy misztikum lenne az egész barát dolog, holott elég gyakori, csak engem kerülget. Rossz érzéssel tölt el, ahogy hallom h az egyetemen az évfolyamomból az emberek 80%-a kapcsolatban vannak, instán és tiktokon is mindenki posztolgatja a képeit a társukkal, és hát fáj :(

Meg tudom, hogy a barát “szerzés” alapja a fiúkkal való beszélgetés, de így se kellettem senkinek.

Van aki hasonló cipőben jár, mint én? Vagy valaki adna tippet, hogyan lehetne fejleszteni a személyiséget vagy vmi? :/



2020. dec. 17. 00:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%

Jajj bogaram egy anime jutott rolaf most eszembe nezd meg 1x WATAMOTE a cime.

De amugy ne eroltesd es ne gorolcsolj rajta mert katasztrofa lesz a vege... Tapasztalat. Probaltal ismerkedni fiukkal?

Soha nem probalkozott be nalad senki?

Ha van kedved beszelgetni a bajodrol írj.

2020. dec. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%
Tudom, hogy nem az ultimate mércéje ez a kelendőségnek, de azért menj már fel tinderre és nézd már meg milyen sikered lesz. Ide látom, hogy a fő ok, hogy láthatatlan vagy csajszim :))
2020. dec. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Izé, hát a f*ckboyokon kívül nem annyira jöttek(de azok nyilvan nem szamitanak)

A watamote-t viszont mar lattam regebben, de egyaltalan nem vagyok/voltam olyan, mint a foszereplo csaj 😐😐

2020. dec. 17. 00:46
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen sztorikból mindig kibukik valami. Nekem is van pár olyan csaj haverom, akik simán elpanaszkodnak hasonlót... Miközben tudom, hogy teljesen normális srácok is próbálkoztak náluk. De, mivel ők nem voltak "elég jók", ezért ők a történetükből kimaradnak.
2020. dec. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

Biztosan sok pasinak bejöttél már, csak neked nem kellett senki sem azok közül.


Pl. ha most írnék egy privátot, hogy meg szeretnélek ismerni, vissza sem írnál.


Szóval lényegében te szórod el a lehetőségeidet, mert valami bajod van mindig.

2020. dec. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2020. dec. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
Csúnya vagy, az a bajod.
2020. dec. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%

Mert egy elcseszett hibrid vagy.


A korodnál komolyabb a gondolkodásod, nehéz karra jársz, így valószínűleg a karrieredet is komolyan veszed, távlati jövőbeli céljaid vannak, DE!


mégis azzal törődsz, hogy insta, tiktok meg a többi szemét helyen ki mit posztol.


A Tinderen jövő fuckboyokból pedig egyre inkább az világlik ki, hogy a külső terén is elég komoly elvárásaid vannak.


És osztom az 5-ös válaszolót, valószínűleg felesleges is lenne privát üzenetet írnom, mert úgysem válaszolnál rá.

2020. dec. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Noren1989 ***** válasza:
75%

Jó, hàt ez a közösségi médiàs téma szerintem sem normàlis.


A fejedben hogy él egy kapcsolat képe? Mi történik, ha valaki ismerkedésre invitàl?

2020. dec. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Én tinderen ismertem meg a barátomat 21 évesen. Ő az első kapcsolatom 😊 Lassan 3.5 éve együtt vagyunk már. Nem kell el sietni semmit, a szerelem úgyis majd jön. Egyébként én is átlagos arcú vagyok. Sőt a barátomhoz képest csúnyácskának lehetne engem mondani.
2020. dec. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!