Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ti éreztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti éreztetek valaha vonzalmat transz/transz hajlamú ember iránt? Vagy el tudnátok képzelni, hogy érezzetek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 11:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
40%
Nem és nem.
2020. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
24%

(Transz férfi, vagy transz nő? Azt nem írtad...)

Egyébként persze, simán. Az aktuális celebrity crush-om is egy transz nő :D.

2020. dec. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés; nem igazán tudom. A személytől függ.

Biszex vagyok, szóval képes vagyok vonzalmat érezni mindkét nem iránt, de az extrém testátalakításokat nem hiszem, hogy vonzónak tudnám tartani. Magyrul ha nem csináltatott magán műtéteket és hormonkezelést, akkor tudnék vonzódni hozzá, ha viszont csinált, akkor nem. A szex fontos része egy párkapcsolatnak, márpedig ha ilyen neopénisze vagy neovaginája van az illetőnek, az határozottan kiábrándító lenne számomra az ágyban.


Továbbá elég erős véleményem van a nemekről és nemi szerepekről, ami kb abban merül ki, hogy minden egyes nemi sztereotípia hülyeség, amivel születésünktől fogva agymosnak minket. Ha az illető komolyan hisz abban, hogy a férfi/női létre rá lehet húzni olyan sztereotípiákat, hogy "nő vagyok, mert mindig is szerettem sminkelni, és nagyon érzékeny vagyok" vagy "férfi vagyok, mert logikusan gondolkodom" akkor nem igazán hiszem, hogy kijönnénk egymással.


Magával a nemi diszfóriával viszont nem lenne bajom, és a viselkedésbeli, vagy öltözködésbeli önkifejezéssel sem. Lehet hogy ez transzfób mentalitásnak számít, de legyen tisztában azzal az illető, hogy ő egy biológiai férfi/nő, aki a diszfóriája miatt nem érzi magát jól a testében, és nem pedig egy rossz testbe született női/férfi lélek, aki sztereotípiákra akarja alapozni a létezését.

2020. dec. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorom ota vonz. A lenyeg az, hogy akkor is ferfi a szamomra. Fius lanyokkal keptelen lennek szexelni, pedig nincs eloiteletem. De a ferfi nem legszelsosegesebb oldala izgat.
2020. dec. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Bár igaz lenne.
2020. dec. 26. 19:02
 16/26 anonim válasza:
50%
Hát inkább nem!
2020. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi transzfób nácit egy rakáson...
2021. jan. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Kösz, inkább kihagyom.Teljes mértékben heteró vagyok, így haverkodásnak elmegy, de kapcsolatra keressen mást.

Az utolsónak üzenem, hogy nem lesz valaki transzfób, ha nem akar velük kapcsolatot.

2021. jan. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem olyan nem létezik, hogy valaki rossz testben születik, és genetikailag nő, viszont lelkileg férfi avagy fordítva. Valakinek a neme egy adottság/lehetőség, amiből mindenki igyekszik a maximumot kihozni. Azzal, hogy néhány ember képtelen ezt elfogadni, mindenféle felesleges és kockázatos műtéten esik át, hormonokkal bombázza a testét ami szintén nem veszélytelen, nem tartom okos döntésnek. Transzexuálisok mentálisan sokkal instabilabbak, sokkal nagyobb arányban lesznek öngyilkosok, valahol mentális betegségnek gondolom ezt a rögeszmét, hogy "én nő vagyok csak férfi testben" avagy fordítva. Mit jelent, hogy nő vagy, avagy mit jelent, hogy férfi? Léteznek érzékenyebb férfiak, keményebb nők, de ettől még nem lesznek nők vagy férfiak belsőleg, "lelkileg".


Ha azt mondom kutyának érzem magam, négykézláb ereszkedem és elkezdek ugatni kutya leszek? Nem, ugyanúgy ember, aki úgy csinál, mintha kutya lenne.


Kérdésedre válaszolva nem, sose kezdenék transzexuális emberrel.

2021. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
28%
Valaki miért operáltatja magát nővé illetve akkor ha nőnek érzi magát akkor mért vonzódik még is a nőkhöz ? wtf logika.
2021. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!