Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ti éreztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti éreztetek valaha vonzalmat transz/transz hajlamú ember iránt? Vagy el tudnátok képzelni, hogy érezzetek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 11:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
#20, más a szexus, és más a gender.
2021. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
21. Értem, tehát akkor ő nőnek érzi magát belül , és leszbikus ha ilyen szempontból nézzük? Azért ez elég ritka eset szerintem, de nagyon érdekes.
2021. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
56%
Akkor az ilyen fajta férfiból nővé vált nő egy leszbikus nő számára jó fogás lehet mert még rendes péniszt is kap nem csak mű vibit .
2021. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#22, igen.

#23 de a leszbik puncira vágynak, nem "rendes péniszre" és nem is "mű vibire". Gondolom én...

2021. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#19-20 A saját koncepciód nem fedi le a jelenséget. Nem úgy van ez, ahogy te elképzeled.
2021. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
En igen. De az a lenyeg, hogy egyreszt farka legyen, masreszt minden noiesseg mellett legyen ott kontrasztnak a maszkulinitas, mint ferfias arccsontok.
2021. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!