Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor hallottam már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor hallottam már, hogy ha tetszik egy nő egy férfinak akkor "taktikázik". (pl. féltékennyé akarja tenni, ezért más nővel szórakozik előtte, meg ilyenek). De ez vajon a gyakorlatban tényleg jelen van? Ha igen akkor melyik korosztályban? 30N

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 13:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen tipikus nagyon tufa játszmázások (féltékennyé tevés, "nem írok neki 3 napig", semmin hisztizés, "eljátszom ezt meg ezt, és megnézem, hogyan reagál) azért nem mindenkire jellemzők szerencsére. Apróbb dolgokban viszont sztem sokan taktikáznak (jeleket küldés, ilyesmi).

Tiniknél, nagyon fiatal felnőtteknél gyakoribb az ilyen gagyi játszmázás, mert még éretlenek... de attól még jelen van az idősebbeknél is, mert tufák minden korosztályban vannak.

2020. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van ilyen 12-16 éves kor között.

De 30+ körül aki ilyet csinál azt szó nélkül baszom ki mint macskát szarni.

2020. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!