Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem kellek a nőknek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kellek a nőknek és várhatóan családom se lesz emiatt, miért baj az hogy anyuval élek és teszek a karrierre és anyagi javak hajtására?

Figyelt kérdés

lényegében csak a PCm fejlesztésére kell pénzmag. az összejön a mamahotelben bármilyen munkával.


F/30


2020. dec. 19. 20:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Ki mondta, hogy baj?
2020. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Senkinek sem baj, csak tűnj már el innen a fórumról végleg, Balázs.
2020. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem baj, jó szórakozást! Senkit nem érdekel, hogy mit csinálsz.
2020. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Hogy függ össze???

Nekem sem lesz párom, viszont én szeretnék kiemelkedő lenni a munkámban, esetleg valami nagyot alkotni azzal kapcsolatban.

Ne keverjük már a dolgokat...

2020. dec. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
és miből fogsz megélni ha már nem lesz az anyuka?
2020. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Hajrá

Senki nem tart vissza

2020. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha te jól érzed magad akkor engem minek kéne érdekeljen? Az élet nem verseny, nem kell másokhoz viszonyítsd magad.
2020. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne baj? Valószínűleg te gondolod hogy baj, ha visszaigazolást vársz rá, hogy miért nem.
2020. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Ez a Te életed. Valószínűleg a lakást úgyis Te fogod örökölni előbb, vagy utóbb. Nézd, ha nőknek nem is kellesz, elmégy néha egy prostihoz havi egyszer, aztán jól van. Nem komoly ár kicsit kielégít, aztán majd jön a következő hónap, ha van erre igényed. Nekem Veled ellentétben van kapcsolatom, de ha vége lenne eszem ágában nem lenne még egybe belekezdeni.
2020. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
nem baj. Több csaj marad nekünk.
2020. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!